اخبار ویژه

  • شناسه : 5310
  • ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  • 504 بازدید
  • ارسال توسط :
سند ۱۷۶ باب منزل کوی فرهنگیان هویزه صادرمی شود
سند ۱۷۶ باب منزل کوی فرهنگیان هویزه صادرمی شود

سند ۱۷۶ باب منزل کوی فرهنگیان هویزه صادرمی شود

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خوزستان: برای ۱۷۶ باب منزل کوی فرهنگیان با ارائه مدارک شهرداری و ثبت اسناد و املاک، سند جدید صادر می شود

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خوزستان: برای ۱۷۶ باب منزل کوی فرهنگیان با ارائه مدارک شهرداری و ثبت اسناد و املاک، سند جدید صادر می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبر روز از هویزه مهندس علی افشین مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خوزستان با دکتر ثبوتی فرماندار هویزه دیدار و در زمینه حل مشکل ثبتی منازل کوی فرهنگیان، صدور اسناد و مالکیت، حل اختلاف ملکی بخشی از منازل اهل جرف بررسی و آمادگی همکاری برای صدورسند ۱۷۶ باب منزل کوی فرهنگیان که به علت معارضت اسناد قدیم با ارائه گواهی مالکیت از شهرداری و نقشه برداری ثبت اسناد و املاک، حضور کارشناس ثبتی برای رسیدگی به هزار و ۱۰۰ پرونده سند ملکی اعلام کرد. در این دیدار دکتر ثبوتی بر رفع اختلاف ملکی ۴۵ باب منزل در منطقه اهل جرف توسط منابع طبیعی و راه و شهرسازی و نیز تسریع در استقرار و استقلال اداره ثبت اسناد و املاک در شهرستان هویزه تاکید کرد.
یادآور می شود این دیدار با دعوت و پیگیری دکتر ثبوتی برای بررسی و حل مشکل صدور اسناد مالکیت در فرمانداری برگزار شد.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*