اخبار ویژه

  • شناسه : 4635
  • 11 جولای 2017 - 12:40
  • 300 بازدید
  • ارسال توسط :
سندی سری درباره سرنوشت داعش
سندی سری درباره سرنوشت داعش

سندی سری درباره سرنوشت داعش

اسناد به دست آمده در غرب موصل حاکی از آن است که گروه تروریستی داعش به سرکردگان خود دستور داده از اعلام خبر هلاکت ابوبکر البغدادی خودداری کنند.

خبر روزبه گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک عربی»، منابع اطلاعاتی روز دوشنبه (امروز) گزارش دادند نیروهای امنیتی در غرب شهر موصل اسناد و مدارکی یافته‌اند که در آن‌ها اعلام خبر مرگ ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تکفیری- صهیونیستی داعش ممنوع شده است.
بر اساس این گزارش، این منابع به خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کردند «نیروهای امنیتی در حمله به یکی از پایگاه‌های داعش در موصل به این اسناد دست یافته‌اند.» 
به گفته این منابع، در این مدارک و اسناد ذکر شده است: «داعش حتی اگر البغدادی کشته شود، باقی است.»
در این اسناد، عناصر گروه تکفیری- صهیونیستی داعش به «اطاعت از دستورات فرماندهانشان تا زمان عبور از شرایط دشوار» توصیه شده‌اند و از آن‌ها خواسته شده است که از اعلام خبر مرگ البغدادی بپرهیزند تا بی ثباتی در داخل صفوف‌شان ایجاد نشود.
بر اساس این گزارش، این سند فقط در بین فرماندهان داعش توزیع شده است.
وزارت دفاع روسیه، ۱۶ ژوئن اعلام کرد که از طریق کانال‌های مختلف اطلاعاتی مطلع شده است که ابوبکر البغدادی در حملات ۲۸ ماه مه گذشته روسیه به جنوب الرقه به هلاکت رسیده است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*