اخبار ویژه

  • شناسه : 29650
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
  • 32 بازدید
  • ارسال توسط :
سموم کشاورزی قاچاق در لرستان کشف شد
سموم کشاورزی قاچاق در لرستان کشف شد

سموم کشاورزی قاچاق در لرستان کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف یک هزار و ۲۶ بطری انواع سموم کشاورزی قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان "الیگودرز" خبر داد.

به گزارش خبر روز از لرستان،سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” اظهار داشت: ماموران انتظامی الیگودرز حین کنترل محور مواصلاتی شهرستان یک دستگاه کامیون را متوقف کردند.

او اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودرو مذکور یک هزار و ۲۶ بطری یک لیتری انواع سموم دفع آفات نباتی فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف و ۲ نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: کارشناسان مربوطه ارزش اقلام مکشوفه را ۵ میلیارد ریال اعلام کردند و متهمان به مراجع ذی صلاح معرفی شدند.

سردار مهدیان نسب در پایان اظهار داشت: شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا نزدیکترین یگان انتظامی به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات مناسب در این حوزه انجام گیرد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*