اخبار ویژه

  • شناسه : 28429
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  • 63 بازدید
  • ارسال توسط :
سفیر افغانستان در وزارت امور خارجه حاضر شد
سفیر افغانستان در وزارت امور خارجه حاضر شد

سفیر افغانستان در وزارت امور خارجه حاضر شد

سفر افغانستان صبح امروز برای پاره‌ای از توضیحات درباره فعالیت برخی از گروه‌های سابقه ضدیت با ایران در وزارت امور خارجه حاضر شد. به گزارش خبر روز، «عبدالغفور لیوال» سفیر افغانستان در تهران صبح امروز برای پاره‌ای توضیحات درباره فعالیت برخی از گروه‌های معاند ایران در افغانستان حاضر شدند. این افراد طی روزهای گذشته مرتکب […]

سفر افغانستان صبح امروز برای پاره‌ای از توضیحات درباره فعالیت برخی از گروه‌های سابقه ضدیت با ایران در وزارت امور خارجه حاضر شد. به گزارش خبر روز، «عبدالغفور لیوال» سفیر افغانستان در تهران صبح امروز برای پاره‌ای توضیحات درباره فعالیت برخی از گروه‌های معاند ایران در افغانستان حاضر شدند.

این افراد طی روزهای گذشته مرتکب تعرض به سفارت و برخی از نمایندگی‌های ایران در افغانستان کرده بودند. «سید رسول موسوی» مدیرکل آسیای غربی وزارت امور خارجه در جریان این دیدار، مراتب نگرانی از تاثیر اقدامات غلط این گروه قلیل بر روابط همسایگی دو کشور را ابراز کرد.

در پی تحرکات عده‌ای معدود از جریان‌های خاص سیاسی که دارای سابقه ضدیت با جمهوری اسلامی ایران و حسن همجواری میان دو کشور هستند و اخیرا به بهانه فوت چند تن از اتباع آن کشور که قصد ورود غیرقانونی به ایران داشته یا به صورت قاچاقی و غیر قانونی وارد ایران شده بودند، برخی اقدامات اهانت‌آمیز و تعرض به سفارت و سایر نمایندگی‌های ایران در افغانستان انجام شده است. 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*