اخبار ویژه

  • شناسه : 16349
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
  • 347 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان پای درد دل مردم نشست
سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان پای درد دل مردم نشست

سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان پای درد دل مردم نشست

به گزارش خبر روز؛ ملاقات عمومی  فرماندار شهرستان مسجدسلیمان با مردم به منظور رسیدگی به درخواست ها، مسایل و مشکلات آنان در محل فرمانداری برگزار شد. حجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا در این جلسه با بیان اینکه تمامی مسوولان شهرستان باید با روی گشاده به مشکلات مردم رسیدگی کنند اظهارداشت:مردم ولی نعمت ما هستند و […]

به گزارش خبر روز؛ ملاقات عمومی  فرماندار شهرستان مسجدسلیمان با مردم به منظور رسیدگی به درخواست ها، مسایل و مشکلات آنان در محل فرمانداری برگزار شد.

حجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا در این جلسه با بیان اینکه تمامی مسوولان شهرستان باید با روی گشاده به مشکلات مردم رسیدگی کنند اظهارداشت:مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت به آنان افتخار مسئولان نظام است و در این مدت کوتاه که توفیق خدمت در این شهرستان را داشته ام در جلسات و برنامه های مختلف با شهروندان دیدارهای مختلفی داشته ام و همچنین هرهفته روزهای دوشنبه با مردم ملاقات داشته ام .
سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان گفت: توصیه بزرگان دینی ما این است که مسوولان همیشه در دسترس مردم باشند و از این رو این دیدارها جهت رسیدگی به مشکلات مردم و ارتباط نزدیک با اقشار مختلف جامعه برگزار و مشکلات متعددی در این جلسه از سوی شهروندان مطرح که عمده آنها در خصوص اشتغال ومعیشت، درمان تسهیلات بانکی میباشد.
وی با بیان اینکه مسوولان باید با روی گشاده به موضوعات و درخواست‌های مراجعه‌کنندگان رسیدگی کنند اظهارداشت: در مورد درخواست‌های غیراصولی و غیرقابل رسیدگی نیز توضیحات لازم را باید به متقاضیان ارایه کنند.
حجتی نیا گفت: همه مسوولان دستگاه‌های مختلف اجرایی باید به مشکلات ارباب رجوع در ادارات خود رسیدگی کنند تا شاهد کاهش مراجعه‌کنندگان به فرمانداری باشیم .
گفتنی است سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان صبح امروز در جلسه ملاقات عمومی با مردم، پای صحبت‌ها و مشکلات بیش از ۵۰ نفر از اقشار مختلف مردم و شهروندان نشست که برای طرح مشکلات خود به فرمانداری مراجعه کرده بودند. در فضایی صمیمی به مشکلات آنان گوش فرا داد و راهنمایی‌های لازم برای حل این مشکلات را ارایه کرد.

..


پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*