اخبار ویژه

  • شناسه : 6054
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  • 1618 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست شهرداری هندیجان :بزودی شهر هندیجان در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می گیرد
سرپرست شهرداری هندیجان :بزودی شهر هندیجان در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می گیرد

سرپرست شهرداری هندیجان :بزودی شهر هندیجان در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می گیرد

  خبر روز/ سرپرست شهرداری هندیجان در گفتگو با خبرنگار ما در هندیجان با بیان برنامه هایش در طول دوره سرپرستی گفت :با حمایت مردم و اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار هندیجان و با همت و تلاش مضاعف پرسنل خدوم و زحمتکش شهرداری بزودی شهر هندیجان در مسیر توسعه و پیشرفت قرار میگیرد و […]

 

خبر روز/ سرپرست شهرداری هندیجان در گفتگو با خبرنگار ما در هندیجان با بیان برنامه هایش در طول دوره سرپرستی گفت :با حمایت مردم و اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار هندیجان و با همت و تلاش مضاعف پرسنل خدوم و زحمتکش شهرداری بزودی شهر هندیجان در مسیر توسعه و پیشرفت قرار میگیرد و امیدواریم با تلاش همه جانبه بتوانیم با تمام توان به همشهریانمان خدمت کنیم و موجبات رضایت خداوند و شهروندان هندیجانی را فراهم سازیم.

روح اله درخشان با اشاره به مشکلات و معضلات موجود هندیجان افزود : در نظر داریم با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و ایام محرم و بارندگی های احتمالی اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام و پیش بینی های لازم صورت گیرد تا همشهریان گرامی آسایش و رفاه بیشتری داشته باشند و ان شاءالله مشکل خاصی بوجود نیاید.

وی با اشاره به وجود افراد توانمند و مجرب و تحصیلکرده در شورای اسلامی شهر و شهرداری هندیجان و ابراز امیدواری برای آینده بهتر برای شهر هندیجان افزود : طی روزهای گذشته عملیات گسترده و انقلابی نخاله برداری ، آسفالت معابر شهری و ارتقا سطح خدمات رسانی در سطح شهر هندیجان آغاز شده و این روند طی روزهای آینده سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

سرپرست شهرداری هندیجان همچنین به شروع هرس درختان و چمن و فضای سبز سطح شهر هندیجان اشاره و خاطرنشان کرد : دستورات لازم جهت بهتر شدن وضعیت فضای سبز هندیجان صادر شده و پرسنل این واحد بصورت مستمردر حال کار هستند و ان شاءالله بزودی شاهد وضعیت بهتری خواهیم بود.

روح اله درخشان با دعوت از همشهریانش جهت همکاری بیشتر با شهرداری هندیجان گفت : به مردم قول میدهیم با تمام توان در راستای خدمت به آنها تلاش کنیم و لحظه ای کوتاهی نکنیم و از مردم میخواهیم بیشتر از قبل با شهرداری هندیجان همکاری کرده و البته اندکی هم صبر و تحمل داشته باشند چون امکانات ، منابع مالی و نیروهایمان محدود است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*