اخبار ویژه

  • شناسه : 29715
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۲۱
  • 32 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان: آمار و لیست بیماران کرونایی در شهرستان هندیجان غیر واقعی و کذب است
سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان: آمار و لیست بیماران کرونایی در شهرستان هندیجان غیر واقعی و کذب است

سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان: آمار و لیست بیماران کرونایی در شهرستان هندیجان غیر واقعی و کذب است

دکتر رئیسی سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان در این باره اظهار کرد: در راستای تکریم به بیماران و بخصوص کرونا در شهرستان هندیجان پزشکان همکاران و پرسنل زحمت کش بیمارستان شهدا و شبکه بهداشت درمان واقع در هندیجان جنوبی روزانه از صبح تا ساعت ۱۸ عصر از نظر آزمایش و تست از بیماران کرونا خدمت […]

دکتر رئیسی سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان در این باره اظهار کرد: در راستای تکریم به بیماران و بخصوص کرونا در شهرستان هندیجان پزشکان همکاران و پرسنل زحمت کش بیمارستان شهدا و شبکه بهداشت درمان واقع در هندیجان جنوبی روزانه از صبح تا ساعت ۱۸ عصر از نظر آزمایش و تست از بیماران کرونا خدمت خود را صادقانه انجام میدهند که آمار توسط شبکه بهداشت درمان این شهرستان به مرکز استان ارسال میگردد.

وی افزود: پس از نتایج تست و آزمایشات به شهرستان هندیجان اعلام میگردد و طبق دستور مدیریت علوم پزشکی در استان هیچگونه آماری به فرد یا اشخاص داده نمی شود فقط به خود شخص که به بیماری مبتلا شده دراین شهرستان اعلام میگردد. لذا شهروندان هندیجان به آمار غیرواقعی توجه نکرده و از فرد یا افردی که با لیست و آمار غیر واقعی در کانال خبری و یا فضای مجازی توسط علوم پزشکی در استان خوزستان و شبکه بهداشت درمان شهرستان هندیجان اعلام می نمایند کذب و هیچگونه صحتی نداشته و لذا درخواست داریم از اخبار جدا خوداری نمایند و مردم را به اضطراب نیاندازند .

شبکه بهداشت درمان بر خود میداند که از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری نماید. در پایان دکتر رئیسی سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان خواست به شایعات توجه نکرده و همچنین از مردم نجیب و شریف شهرستان هندیجان درخواست داریم به شبکه بهداشت درمان واقع در هندیجان جنوبی جهت تست بیماری کرونا مراجعه نمایند تا از بیماری خود اطلاع پیدا کنند و آمار فرد شخص و یا خانواده خود محرمانه بوده از طریق شبکه بهداشت درمان شهرستان پیگیری نمایند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*