اخبار ویژه

  • شناسه : 29712
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۶:۱۵
  • 33 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست جدید فرمانداری شادگان: وحدت و همدلی مسئولان و مردم زمینه ساز توسعه و پیشرفت در شهرستان است
سرپرست جدید فرمانداری شادگان: وحدت و همدلی مسئولان و مردم زمینه ساز توسعه و پیشرفت در شهرستان است

سرپرست جدید فرمانداری شادگان: وحدت و همدلی مسئولان و مردم زمینه ساز توسعه و پیشرفت در شهرستان است

سرپرست جدید فرمانداری شادگان گفت: وحدت و همدلی مسئولان و مردم زمینه ساز توسعه و پیشرفت در شهرستان است. به گزارش خبرنگار خبر روز از شادگان، امید صبری پور صبح امروز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شادگان با محوریت آئین تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید این فرمانداری این شهرستان ضمن قدردانی از […]

سرپرست جدید فرمانداری شادگان گفت: وحدت و همدلی مسئولان و مردم زمینه ساز توسعه و پیشرفت در شهرستان است.
به گزارش خبرنگار خبر روز از شادگان، امید صبری پور صبح امروز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شادگان با محوریت آئین تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید این فرمانداری این شهرستان ضمن قدردانی از اعتماد استاندار خوزستان به وی برای قبول این مسئولیت، اظهار کرد: امیدوارم با همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها در راستای توسعه بیشتر شهرستان شادگان گام برداریم.
وی افزود: اصلی‌ترین برنامه‌ام برای فرمانداری این شهرستان استفاده از تمام ظرفیت‌های منطقه برای پیشبرد اهداف نظام و ترقی اقتصادی و فرهنگی شهرستان است و در این راستا نیازمند همکاری و همدلی تمام کسانی هستم که می‌توانند برای منطقه به هر نحوی کمک کنند.
سرپرست جدید فرمانداری شادگان ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مسئولین به جهت این انتصاب گفت: مسئولین خدمتگزاران مردم هستند زیرا مردم ولی نعمت ما و صاحبان اصلی این انقلاب و نظام هستند لذا همه ما باید با وحدت ، تعامل و همدلی دست در دست یکدیگر هر چه در توان داریم برای این مردم از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.
صبری پور در پایان با اشاره به اینکه این شهرستان دارای ظرفیت و پتانسیل های تاریخی، طبیعی، مذهبی و گردشگری است، عنوان کرد: این پتانسیل و ظرفیت به عنوان یک مزیت اصلی می تواند زمینه ساز توسعه و رشد شهرستان و رونق اقتصادی شود.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*