اخبار ویژه

  • شناسه : 1263
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
  • 576 بازدید
  • ارسال توسط :
سرنوشت پسر مسعود رجوی چه شد؟
سرنوشت پسر مسعود رجوی چه شد؟

سرنوشت پسر مسعود رجوی چه شد؟

دکتر محمدصادق کوشکی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران که کتابی با نام «تبار ترور» با رویکرد به سوابق و کارنامه تروریستی سازمان منافقین نوشته است، در گفت و گویی مفصل نکات متعددی را در رابطه با این گروهک تروریستی بیان کرده است، از جمله سرنوشت پسر مسعود رجوی.

به گزارش خبر روز،‌ کوشکی گفت: مصطفی (پسر مسعود رجوی) تحویل پدر و مادر مسعود رجوی شد. جالب است که بعدا عوامل سازمان این بچه را می دزدند و از طریق ترکیه به عراق می برند و مسعود چیزی نمی گوید.

بعد از این، مصطفی در سال ۸۰ وقتی که سازمان ورشکست می شود و چیزی برای رو کردن نداشته، به میان می آید و مسعود رجوی می آید و از مصطفی به عنوان یک اتفاق، رونمایی می کند. می خواست به ارتش شکست خورده خودش روحیه ای بدهد و می گوید: من می خواهم فرزندم را تقدیم انقلاب و ارتش آزادیبخش کنم و مصطفی که ۲۱ ساله بود را همراه دختر مریم قجر عضدانلو به روی صحنه می آورند و بعد از یکی دو هفته به فرانسه می فرستند.

جالب اینکه رجوی و مریم قجر حاضر نشدند بچه هایشان قربانی سیاست های سازمان شوند. همان طور که در بچگی به بچه اش آناناس داد، باز هم آن ها را فرستاد تا آناناس بخورند و یک روز هم در بیابان های رمادی و استان دیالی عراق برای ارتش آزادیبخش مسعود و مریم رژه نرفتند، گرد و خاک نخوردند، خون ندادند و کشته نشدند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  انفجار در یک شرکت داروسازی ساوه 3 زخمی داشت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*