اخبار ویژه

  • شناسه : 24431
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
سد مقاومتی دلار تغییر کرد / یورو ۱۶.۹۵۰ تومان
سد مقاومتی دلار تغییر کرد / یورو ۱۶.۹۵۰ تومان

سد مقاومتی دلار تغییر کرد / یورو ۱۶.۹۵۰ تومان

 به گزارش خبر روز، امروز هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۵ هزار و ۵۵۰ تومان فروخته می شود که در قیاس با روز گذشته تغییری را نشان نمی‌دهد.  بر اساس این گزارش دلار این روزها در محدوده ۱۵ هزار و ۳۰۰ تا ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان نوسانی ادامه دار را تجربه […]

 به گزارش خبر روز، امروز هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۵ هزار و ۵۵۰ تومان فروخته می شود که در قیاس با روز گذشته تغییری را نشان نمی‌دهد.

 بر اساس این گزارش دلار این روزها در محدوده ۱۵ هزار و ۳۰۰ تا ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان نوسانی ادامه دار را تجربه می کند. قیمت خرید هر دلار در صرافی‌های بانکی نیز برابر با ۱۵ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است. این در حالی است که نوسانات ادامه دار در بازار صرافی‌های بانکی زمینه رشد قیمت در بازار آزاد را نیز فراهم کرده است.

دلار در بازار آزاد در سقف کانال ۱۵ هزار تومان و کف کانال ۱۶ هزار تومان در رفت و برگشت است. فعالان بازار می گویند سد مقاومتی دلار در صرافی های بانکی این روزها با تغییری اندک به ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده و کف مقاومتی نیز ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان تعریف شده است.  

قیمت یورو در صرافی های بانکی برابر با ۱۶ هزار و ۹۵۰ تومان است. صرافی‌های بانکی هر یورو را به قیمت ۱۶ هزار و ۸۵۰ تومان می خرند.

 بازار ارز این روزها در نوسانی ادامه دار در عین کاهش شدید خرید و فروش است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت