اخبار ویژه

  • شناسه : 15827
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
  • 49 بازدید
  • ارسال توسط :
ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد کاهش می یابد
ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد کاهش می یابد

ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد کاهش می یابد

استاندار خوزستان گفت: ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد تا 18 خرداد از ساعت هفت صبح تا 13.30 دقیقه، و از 19 خرداد از هفت صبح تا 13 خواهد بود.

به گزارش خبر روز؛ استاندار خوزستان گفت: ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد تا ۱۸ خرداد از ساعت هفت صبح تا ۱۳٫۳۰ دقیقه، و از ۱۹ خرداد از هفت صبح تا ۱۳ خواهد بود.

غلامرضا شریعتی روز یکشنبه در نشست کمیته کنترل و کاهش پیک بار تابستان در استانداری خوزستان با اشاره به افزایش مصرف برق امسال نسبت به مدت مشابه پارسال بیان کرد: مصرف برق خوزستان در روز گذشته ۶هزار و ۲۶۲ مگاوات بود این درحالیست که در مدت مشابه پارسال پنج هزار و ۳۳۳ مگاوات برق بود.
وی با تشکر از همکاری مردم خوزستان در مدیریت مصرف گفت: اگرچه نیروگاه های برقابی خوزستان امسال تولید کافی دارند اما باید به درستی این برق را مصرف کرد.
استاندار خوزستان افزود: شرکت برق منطقه ای خوزستان اختیار کامل دارد که بر روند مصرف برق در ادارات نظارت کند و در صورت تخطی برخورد لازم کند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  شاهزاده میلیاردر بلاخره باج می دهد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*