اخبار ویژه

  • شناسه : 32383
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۵۸
  • 62 بازدید
  • ارسال توسط :
ساخت کشتارگاه صنعتی طیور در مسجدسلیمان آغاز شد
ساخت کشتارگاه صنعتی طیور در مسجدسلیمان آغاز شد

ساخت کشتارگاه صنعتی طیور در مسجدسلیمان آغاز شد

به گزارش خبر روز، سرپرست جهاد کشاورزی مسجدسلیمان گفت: عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی طیور با سرمایه‌گذاری ۲۵۵ میلیارد ریال در این شهرستان آغاز شد. آبتین طاهری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: با بهره برداری از این کشتارگاه برای ۷۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۲۵۰ نفر به صورت […]

به گزارش خبر روز، سرپرست جهاد کشاورزی مسجدسلیمان گفت: عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی طیور با سرمایه‌گذاری ۲۵۵ میلیارد ریال در این شهرستان آغاز شد. آبتین طاهری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: با بهره برداری از این کشتارگاه برای ۷۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۲۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد می شود .

وی افزود : این کشتارگاه قرار است ظرف مدت یکسال احداث و به بهره برداری برسد. سرپرست جهاد کشاورزی مسجدسلیمان ادامه داد : حدود ۱۸۰ میلیارد ریال از سرمایه گذاری این پروژه در قالب تسهیلات بانکی به سرمایه گذار پرداخت شده است .

وی گفت : این کشتارگاه بیش از پنج شهرستان شمال خوزستان را پوشش می دهد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*