اخبار ویژه

  • شناسه : 10294
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
  • 2593 بازدید
  • ارسال توسط :
زنگ نیکوکاری در مدارس مسجدسلیمان نواخته شد + تصاویر
زنگ نیکوکاری در مدارس مسجدسلیمان نواخته شد + تصاویر

زنگ نیکوکاری در مدارس مسجدسلیمان نواخته شد + تصاویر

به گزارش  خبر روز، در آستانه فرارسیدن سال نو و در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و رسیدگی به امور نیازمندان جامعه در حرکتی نمادین زنگ جشن نیکوکاری در مدارس مسجدسلیمان نواخته شد. این مراسم صبح چهارشنبه با حضورجانمراد داوودی رئیس اداره آموزش و پرورش،منصورنیا رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)،بابا احمدی رئیس بهزیستی شهرستان […]

به گزارش  خبر روز، در آستانه فرارسیدن سال نو و در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و رسیدگی به امور نیازمندان جامعه در حرکتی نمادین زنگ جشن نیکوکاری در مدارس مسجدسلیمان نواخته شد.

این مراسم صبح چهارشنبه با حضورجانمراد داوودی رئیس اداره آموزش و پرورش،منصورنیا رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)،بابا احمدی رئیس بهزیستی شهرستان مسجدسلیمان در مدرسه شهید حجازی فر به صدا درآمد.

در این مراسم داودی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان ضمن تاکید بر اهمیت فرهنگ نیکوکاری در جامعه،گفت:ترویج فرهنگ نیکوکاری در جامعه بسیار اهمیت دارد و یکی از الگوهای نیکوکاری و از خود گذشتگی حضرت فاطمه(س)است.

جانمراد داوودی افزود: هدف اصلی جشن نیکوکاری در مدارس فرهنگ سازی احسان و نیکوکاری در سنین پایین است .

 پژمان منصورنیا رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مسجدسلیمان در این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: جشن نیکوکاری در آستانه فرارسیدن سال نو به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند به عنوان یک سنت حسنه هرساله در سطح جامعه و مدارس برگزار می شود.

وی افزود: قطعا کمک های جمع آوری شده در کمترین زمان ممکن در بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

 

.

.

.

 

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*