اخبار ویژه

  • شناسه : 7354
  • ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۳
  • 413 بازدید
  • ارسال توسط :
زائر فراموشی گرفته اربعین را شناسایی کنید +تصویر
زائر فراموشی گرفته اربعین را شناسایی کنید +تصویر

زائر فراموشی گرفته اربعین را شناسایی کنید +تصویر

جوانی که در ایام اربعین حسینی(ع) در جاده مهران در یک سانحه رانندگی به‌شدت آسیب دیده، حافظه و قدرت تکلم خود را از دست داده و پلیس با انتشار عکس وی از کسانی که او را می‌شناسند خواسته تا در تماس با ۱۱۰ مقدمات بازگرداندن وی به خانواده‌اش را مهیا کنند.

به گزارش خبر روز، سرهنگ قدرت  حیدری‌زاد با اعلام وضعیت این مرد جوان در تشریح وضعیت وی گفت: در ایام اربعین حسینی(ع) یکی از زائران که مرد جوانی بود در حادثه تصادف به‌شدت مجروح و از طریق اورژانس جاده‌ای از مهران برای مداوا به بیمارستان حضرت امام(ره) شهرستان ایلام منتقل شد.

 

وی افزود: مرد جوان در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفت اما پزشکان دریافتند که او دچار فراموشی و عدم تکلم شده و نمی‌تواند با کسی ارتباط برقرار کند.

 

جانشین انتظامی شهرستان ایلام با اشاره به وضعیت جوان ناشناس که در حال حاضر در بیمارستان بستری است، گفت: به‌علت همراه نداشتن مدارک هویتی و نبود فرد دیگری به‌عنوان همراه و از طرفی ناتوانی وی در تکلم و فراموشی حافظه، تا کنون پلیس موفق به شناسایی این مرد جوان نشده است.

 

حیدری‌زاد گفت: با عنایت به اینکه ممکن است خانواده این جوان ناشناس، دل‌نگران، چشم‌به‌راه و منتظر باشند، از عموم مردم درخواست می‌شود در صورت شناسایی این شخص بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند تا هرچه زوتر این جوان به خانواده‌اش بازگردانده شود.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*