اخبار ویژه

  • شناسه : 25883
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
ریزش عجیب قیمت پراید در بازار
ریزش عجیب قیمت پراید در بازار

ریزش عجیب قیمت پراید در بازار

 به گزارش خبر روز، امروز هر دستگاه پراید به قیمت ۶۷ میلیون تومان قیمت خورده است که نسبت به روزهای گذشته کاهشی قابل توجه را نشان می‌دهد.  هر چند قیمت هر دستگاه پراید در آگهی‌های اعلامی در فضای مجازی حتی به قیمت ۹۰ میلیون تومان رسید اما رییس اتحادیه نمایشگاه داران تاکید کرده است گران‌ترین […]

 به گزارش خبر روز، امروز هر دستگاه پراید به قیمت ۶۷ میلیون تومان قیمت خورده است که نسبت به روزهای گذشته کاهشی قابل توجه را نشان می‌دهد.

 هر چند قیمت هر دستگاه پراید در آگهی‌های اعلامی در فضای مجازی حتی به قیمت ۹۰ میلیون تومان رسید اما رییس اتحادیه نمایشگاه داران تاکید کرده است گران‌ترین پراید معامله شده در بازار به قیمت ۷۳ میلیونتومان بوده است.

وی معتقد است قیمت‌های اعلامی در فضای مجازی کاغذی بوه و هیچ گاه مبنای معامله نبوده است. در حال حاضر قیمت هر دستگاه پراید ۱۱۱ به قیمت ۶۷ میلیون تومان در بازار اعلام شده است که نسبت به قیمت‌های اعلامی کاغذی۲۸ میلیون تومان و نسبت به قیمت‌های واقعی کاهشی شش میلیون تومان را نشان می‌دهد.

بسیاری از فعالان بازار معتقدند این میزان کاهش قیمت در دوره‌ای سه روزه بسیار چشمگیر و بی‌سابقه بوده است. پراید در آخرین روزهای سال گذشته نیز در کانال ۶۰ میلیون تومان نوسان داشت.

 توقف تولید پراید به عقیده بسیاری از فعالان بازار عامل مهم نوسان قیمت‌ها در بازار بوده است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.