اخبار ویژه

  • شناسه : 25432
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :
روند ابتلاء به ویروس کرونا در استان سینوسی شده است
روند ابتلاء به ویروس کرونا در استان سینوسی شده است

روند ابتلاء به ویروس کرونا در استان سینوسی شده است

استاندار لرستان گفت: هر چند امیدوار به کاهش شیوع بیماری کرونا هستیم اما روند ابتلاء در استان طی چند روز اخیر سینوسی شده است.

به گزارش خبر روز از لرستان، سید موسی خادمی در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با حضور رهبر معظم انقلاب و ریاست دکتر روحانی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، بیان داشت: اظهار لطف مقام معظم رهبری نسبت به اقدامات انجام شده توسط ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در کشور و همه نهادهای درگیر از لحظات شیرین این جلسه بود .

وی با اشاره به اینکه روند مقابله با بیماری کرونا تاکنون به خوبی پیش رفته و امیدوار به ادامه آن تا مهار کامل بیماری هستیم اظهار داشت: از تصمیمات خوب این جلسه بازگشایی مدارس در سراسر کشور از ۲۷ اردیبهشت ماه است که دانش‌آموزان می‌توانند در صورت نیاز و جهت رفع اشکال به مدارس مراجعه کنند اما اجباری برای حضور در کلاس نیست .

استاندار لرستان با بیان اینکه در جلسه امروز بر اجرای برنامه‌های مذهبی در مناطق سفید کشور منطبق با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید شده است، افزود: با تصمیم ستاد ملی، صدا و سیما در برخی مراکز خاص کشور طی شب های قدر، پخش مستقیم فیلم مراسم مربوط به این ایام در مناطق قرمز را پیگیری و انجام خواهد داد .

خادمی در ادامه تصریح کرد: با توجه به آمارهای اعلام شده روند ابتلا به بیماری در چند روز اخیر با کاهش و افزایش مواجه شده که این روند سینوسی نشان از لزوم اهمیت و توجه بیشتر مردم به رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه دارد .
وی خاطرنشان کرد: وضعیت در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، دورود و دلفان ناپایدار تر از سایر نقاط استان است و اجرای پروتکل های بهداشتی بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد تا بتوان از این مرحله سخت عبور کرد .

استاندار لرستان در پایان افزود: در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا که فردا شب برگزار خواهد شد، ضمن بررسی و کنترل آخرین وضعیت استان در صورتی که احساس شود بیماری در حال برگشت است ممکن است تمامی یا بخشی از محدودیت های قبلی در برخی از شهرها مجدداً اعمال شود .

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

دیدن همه
طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*