اخبار ویژه

  • شناسه : 16471
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
  • 323 بازدید
  • ارسال توسط :
روستاییان منطقه تمبی چم فراخ مسجدسلیمان از جاده دسترسی استاندارد بهره مند می‌شوند
روستاییان منطقه تمبی چم فراخ مسجدسلیمان از جاده دسترسی استاندارد بهره مند می‌شوند
با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام می شود

روستاییان منطقه تمبی چم فراخ مسجدسلیمان از جاده دسترسی استاندارد بهره مند می‌شوند

با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، عملیات اجرایی بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ آغاز شد . 

به گزارش خبر روز، این پروژه در تاریخ ۲۵ خرداد با همت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت آغاز و قرار است در مدت زمان ۸ ماه به سرانجام برسد .
به گفته ی مهرداد آقابیگی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان این پروژه با هدف تسهیل در دسترسی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر ساکنین روستاهای بخش گلگیر مسجدسلیمان به مراکز بهداشتی – درمانی و آموزشی شهر مسجدسلیمان اجرا می شود.
این مقام مسئول افزود : این پروژه ۱۷۳۰۰ متر طول و ۷ متر عرض دارد و طی آن اصلاح هندسی قوس ها – احداث پل – ترمیم پل های موجود – اصلاح روسازی مسیر شامل قشرهای زیر اساس و اساس و آسفالت گرم و در خاتمه نصب گارد ریل و تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی انجام می شود.
با اجرای این پروژه که علیرغم تنگناهای مالی موجود با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و همت مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی این شرکت تعریف و به مرحله ی اجرا رسیده مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستاهای چوب سرخ – چم فراخ – تمبی – پنبه کار – تلبمن – چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان که در مجموع ۲۰۰۰ نفر را در بر می گیرد به مرکز این شهرستان مرتفع می گردد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*