اخبار ویژه

  • شناسه : 31763
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
روحیه ایثار، شهادت و از خودگذشتگی را ترویج دهیم
روحیه ایثار، شهادت و از خودگذشتگی را ترویج دهیم
معاون استاندار لرستان:

روحیه ایثار، شهادت و از خودگذشتگی را ترویج دهیم

معاون استاندار لرستان گفت: اگر می‌خواهیم نظام را با همین صلابت حفظ و تقویت کنیم باید روحیه ایثار، شهادت و از خود گذشتگی را ترویج دهیم.

به گزارش خبر روز از لرستان، محمود ثمینی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان که با حضور جانشین این بنیاد در کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: تسهیلات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی به گونه ای فراهم شود که جوانان بدون دغدغه بتوانند امر خطیر و بزرگ ازدواج را که سنت پیامبر است را با رغبت و سهولت انجام بدهند.

وی ادامه داد: در طول هشت سال دفاع مقدس آثار خون پاک امام حسین(ع) را با رهبری قُدسی امام خمینی(ره) در جان فشانی تمام سلحشوران و جوانان عزیز و برومند در کسوت نظامی و بسیجی شاهد بودیم و دیدیم که تمام کم و کسری که وجود دارد و یا برخی از شرایطی که وجود دارد اما در موضوعات محرم و صفر و به ویژه در دهه و روز عاشورا می‌بینیم که جوانان با هر تیپ و در هر رده با سیاه پوش کردن خود در زیر علم امام حسین(ع) سینه می‌زنند و جان فشانی می‌کنند.

ثمینی ادامه داد: با تدابیر خوبی که در نظام جمهوری اسلامی ایران اندیشیده شد و با تأکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با موضوع مستندسازی ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس، روایت‌گری و نشر این آثار داشتند، امروز پس از ۴۱ سال پس‌از پیروزی انقلاب همچنان مشتحکم در مقابل تتمام استکبار جهان ایستادگی می کنیم به برکت وجود فرهنگ ایثار و شهادت در بین مردم و جوانان است.

معاون استاندار لرستان گفت: اگر می‌خواهیم این نظام را با همین صلابت حفظ و تقویت کنیم باید این روحیه ایثار، شهادت و از خود گذشتگی را ترویج کنیم و راهش همین است که زحماتی که شهدا و ایثارگران و جانبازان کشیدند را به تصویر کشیده و آن‌ها را مستند کنیم و با شیوه های جذاب به نسل بعدی که آینده کشور در دست آن‌هاست منتقل شود که با همین روحیه انقلابی کار را پیش ببرد و به توسعه و کمال نهایی برسد و به دست مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی آن امام زمان(عج) برسد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*