اخبار ویژه

  • شناسه : 26370
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
  • 159 بازدید
  • ارسال توسط :
رفع تصرف اراضی ملی ۳۰ هزار مترمربعی در سلسله
رفع تصرف اراضی ملی ۳۰ هزار مترمربعی در سلسله

رفع تصرف اراضی ملی ۳۰ هزار مترمربعی در سلسله

فرمانده انتظامي استان از رفع تصرف 30 هزار مترمربع از اراضي ملي شهرستان " سلسله" به ارزش 27 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبر روز از لرستان، سردار ” حاجی محمد مهدیان نسب” گفت: در پی رسیدگی به چند فقره پرونده زمین‌خواری مبنی بر تصرف غیرقانونی ۳۰ هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان «سلسله» بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده و اقدامات تخصصی که با همکاری کارشناسان ادارات مرتبط شهرستان سلسله صورت گرفت مشخص شد، افرادی سودجو ۳۰ هزار مترمربع از اراضی ملی را به صورت غیر قانونی و بدون مجوز به کاشت درخت گردو اختصاص داده و اقدام به فنس گذاری و ساخت و ساز غیرمجاز در اطراف آن کرده‌اند.
سردار مهدیان نسب ادامه داد: مأموران در راستای اجرای احکام مرجع قضائی و با همراهی کارشناسان اداره راه و شهرسازی، زمین‌های تصرف شده را به اراضی ملی بازگرداندند.
فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش اراضی مذکور ۲۷ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با افراد سودجو و متخلفان که به اراضی ملی دست‌درازی کنند، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*