اخبار ویژه

  • شناسه : 1151
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
  • 650 بازدید
  • ارسال توسط :
رسانه ها مردم را در انتخاب کاندیدای اصلح یاری کنند
رسانه ها مردم را در انتخاب کاندیدای اصلح یاری کنند

رسانه ها مردم را در انتخاب کاندیدای اصلح یاری کنند

ظهر امروز نشست خبری فرماندار مسجدسلیمان با مدیران سایت های خبری و مطبوعات شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

امیر حیدری / به گزارش خبر روز در این نشست فرماندار مسجدسلیمان با بیان اینکه رسانه ها نقش بسیار تاثیرگذاری در حضور حداکثری مردم و انتخاب نیروی اصلح و‌ توانمند دارند اظهار کرد: رسانه ها می توانند با بیان واقعیت ها و نقدهای سازنده و ارائه راهکارهای صحیح زمینه ساز انتخاب اصلح شوند.

وی با بیان اینکه رسانه ها باید مردم را در انتخاب کاندیدای اصلح یاری کنند تصریح کرد: رسانه های شهرستان فضای جامعه را به سمت و سویی سوق دهند که انتخاب نیروی توانمند و اصلح برای مردم آسان شود. در ادامه جلسه فرماندار مسجدسلیمان به ارائه جزئیات نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان و بخش های تابعه به شرح زیر پرداخت:

از تعداد ۵۱۲ نفر ثبت نام کننده در کل شهرستان مسجدسلیمان و بخش های تابعه ۴ نفر انصراف داده و ۸ نفر نیز احراز صلاحیت نشدند. در شهر مسجدسلیمان تعداد ۱۴۹ نفر داوطلب نام نویسی کردند که از این تعداد ۱ نفر انصراف داده و ۷ نفر نیز احراز صلاحیت نشدند. در بخش مرکزی مسجدسلیمان ۱۲۰ نفر کل داوطلبین بودند که تعداد ۱۱۵ نفر احراز صلاحیت شدند و صلاحیت ۵ نفر هم محرز نشد.

در کل بخش گلگیر ۱۶۸ نفر نام نویسی کردند که از این تعداد ۲ نفر انصراف داد، ۱۶۴ نفر تائید صلاحیت و ۲ نفر هم احراز صلاحیت نشدند. همچنین در شهر گلگیر ۱۴ نفر نام نویسی کردند که ۱۲ نفر احراز صلاحیت شده و ۲ نفر صلاحیت شان احراز نشد. در بخش عنبر تعداد ۶۱ نفر داوطلب شرکت در انتخابات شدند که از این تعداد ۱ نفر انصراف داد و ۲ نفر هم صلاحیت شان احراز نشد.


امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  پیام تبریک نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*