اخبار ویژه

  • شناسه : 5124
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۱
  • 2102 بازدید
  • ارسال توسط :
رحمان اورامه یکی از افتخارات ایل بختیاری است/ لزوم توجه مسئولین استانی و شهرستانی به استعدادهای ورزشی مسجدسلیمان
رحمان اورامه یکی از افتخارات ایل بختیاری است/ لزوم توجه مسئولین استانی و شهرستانی به استعدادهای ورزشی مسجدسلیمان

رحمان اورامه یکی از افتخارات ایل بختیاری است/ لزوم توجه مسئولین استانی و شهرستانی به استعدادهای ورزشی مسجدسلیمان

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، مراسم استقبال از رحمان اورامه قهرمان جوانان و نوجوانان آسیا عصر روز چهارشنبه با حضور مهندس ظاهری نماینده ورزش دوست مردم مسجدسلیمان ، قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، عبدالرضا صالحی رئیس اداره ورزش و جوانان ، مهندس شجاعی شهردار گلگیر، مربیان ورزشی ،ورزشکارن و […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، مراسم استقبال از رحمان اورامه قهرمان جوانان و نوجوانان آسیا عصر روز چهارشنبه با حضور مهندس ظاهری نماینده ورزش دوست مردم مسجدسلیمان ، قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، عبدالرضا صالحی رئیس اداره ورزش و جوانان ، مهندس شجاعی شهردار گلگیر، مربیان ورزشی ،ورزشکارن و شهروندان در میدان دانشگاه مسجدسلیمان برگزار شد و حاضرین با اهدای دسته گل از این ورزشکار پرافتخار تقدیر به عمل آوردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه رحمان اورامه یکی از افتخارات ایل بختیاری است اظهار کرد: رحمان اورامه وزنه بردار مسجدسلیمانی که به همراه تیم ملی جوانان در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرده بود موفق شد مدال نقره حرکت یکضرب و دو طلای حرکت دوضرب و مجموع این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

عبدالرضا صالحی ادامه داد :اورامه وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ملی در حرکت یکضرب با مهار وزنه ۱۵۲ کیلوگرم به مقام دوم رسید همچنین در حرکت دوضرب با بالای سر بردن وزنه ۲۰۸ کیلوگرمی توانست مقام اول این حرکت و در مجموع با ۳۶۰ کیلوگرم عنوان قهرمانی این دسته را به خود اختصاص دهد. و پرچم پر افتخار ایران اسلامی را به اهتزاز درآورد و باعث سربلندی  هم میهنان و ایل غیور بختیاری شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان در بخشی دیگری از سخنان افزود: مسجدسلیمان سرشار از استعدادهای ورزشی است که اگر حمایت شوند می توانند استعدادهای خود را به بالفعل تبدیل کنند و برای کشور افتخارافرینی کنند و لازم است مسئولان استانی و شهرستانی به ورزش مسجدسلیمان و حمایت ورزشکاران نگاه ویژه ایی داشته باشند.


پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*