اخبار ویژه

  • شناسه : 5263
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • 473 بازدید
  • ارسال توسط :
راه اندازی خط لوله جدید انتقال نفت در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان
راه اندازی خط لوله جدید انتقال نفت در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

راه اندازی خط لوله جدید انتقال نفت در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

به گزارش خبرنگار خبر روز از مسجدسلیمان، مهندس علیرضا هیهاوند در تکمیل این خبر اظهار داشت: این خط لوله با قطر ۱۰ اینچ و به طول ۱۰۰۰۰ متر، نفت تولیدی از مجتمع صنعتی قلعه نار را به تلمبه خانه شهید زنگنه منتقل می نماید. وی افزود : این اقدام که با همت پرسنل تلاشگر اداره […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از مسجدسلیمان، مهندس علیرضا هیهاوند در تکمیل این خبر اظهار داشت: این خط لوله با قطر ۱۰ اینچ و به طول ۱۰۰۰۰ متر، نفت تولیدی از مجتمع صنعتی قلعه نار را به تلمبه خانه شهید زنگنه منتقل می نماید.

وی افزود : این اقدام که با همت پرسنل تلاشگر اداره تعمیرات خطوط لوله و با پشتیبانی و همکاری بخش های فنی – عملیاتی – خدماتی و ستادی این شرکت و در گرمای شدید این روزهای تابستان صورت گرفت موجب تثبیت وضعیت انتقال نفت تولیدی میادین شمال غرب خوزستان به مبادی مربوطه گردید.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این عملیات گفت : نصب و جوشکاری اتصالات و شیرگاه ها – پرتو نگاری سرجوش ها – تست هیدرو استاتیک – توپک رانی و عایق کاری و مدفون کردن خط لوله درون خاک از اقدامات صورت گرفته طی این عملیات می باشد.

عضو هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خاتمه افزود : این اقدام در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهره گیری از تجهیزات و ادوات موجود توسط نیروهای این شرکت با هدف تثبیت وضعیت انتقال نفت و جلوگیری از حوادث احتمالی تنها در مدت زمان یک هفته و در شرایط نامساعد و نامناسب آب و هوایی به اجرا درآمد. 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*