اخبار ویژه

  • شناسه : 6938
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۸
  • 887 بازدید
  • ارسال توسط :
رانندگان قانونمند مسجدسلیمانی در همایش همیاران پلیس تجلیل شدند
رانندگان قانونمند مسجدسلیمانی در همایش همیاران پلیس تجلیل شدند

رانندگان قانونمند مسجدسلیمانی در همایش همیاران پلیس تجلیل شدند

همایش همیاران پلیس ، طلایه داران فرهنگ و ترافیک صبح امروز در مسجدسلیمان برگزار شد .

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این همایش به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به همت پلیس راهور این شهرستان در سالن اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

رییس پلیس راهور مسجدسلیمان طی سخنانی با اشاره به اهمیت قانون و اجرای آن گفت : فلسفه ی ایجاد قوانین ، آسایش و امنیت شهروندان است و قانون گریزی و تخلف از قوانین موجب برهم خوردن نظم و امنیت جامعه می شود .

سرهنگ دوم غلامحسین جودکی افزود : برای برخورداری از امنیت پایدار اگر چه پلیس وظیفه ی تأمین آنرا بر عهده دارد ولی این به تنهایی کافی نیست و می بایست همه ی آحاد جامعه در این زمینه با پلیس همکاری کنند .

وی ادامه داد : با تکیه بر اقدامات فرهنگی و بردن آموزش های فرهنگی تا کوچک ترین بخش و تقسیم بندی جامعه یعنی خانواده می توان به فرهنگ سازی و توجه و پاسداشت قانون توسط شهروندان اقدام کرد .

در پایان این آیین که با حضور دانش آموزان همیار پلیس و تعدادی از مسئولین شهری برگزار شد از ۸ راننده قانونمند شهرستان مسجدسلیمان و ۴ نفر از رانندگان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به اسامی مهرداد روشن پور – علی زمانی –مازیار نصیریان و شاهین شهبازی با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد . 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*