اخبار ویژه

  • شناسه : 4211
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
  • 2308 بازدید
  • ارسال توسط :
رئیس هئیت بدمینتون مسجدسلیمان از استقبال ورزشکاران در طرح استعدادیابی این هیئت خبر داد
رئیس هئیت بدمینتون مسجدسلیمان از استقبال ورزشکاران در طرح استعدادیابی این هیئت خبر داد

رئیس هئیت بدمینتون مسجدسلیمان از استقبال ورزشکاران در طرح استعدادیابی این هیئت خبر داد

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی هیئت بدمینتون شهرستان مسجدسلیمان همزمان با عید سعید فطر و در حاشیه جشنواره ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان دومین دوره شناسایی و استعدادیابی ورزش بدمینتون در پارک گل نرگس این شهرستان برگزار شد. فواد بلال خواه رئیس هیئت ورزشی بدمینتون مسجدسلیمان ضمن اشاره به استقبال […]

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی هیئت بدمینتون شهرستان مسجدسلیمان همزمان با عید سعید فطر و در حاشیه جشنواره ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان دومین دوره شناسایی و استعدادیابی ورزش بدمینتون در پارک گل نرگس این شهرستان برگزار شد.

فواد بلال خواه رئیس هیئت ورزشی بدمینتون مسجدسلیمان ضمن اشاره به استقبال چشمگیر ورزشکاران و خانواده ها از طرح استعدادیابی این هئیت افزود: مسجدسلیمان دارای استعدادهای بسیار خوبی در حوزه ورزش بدمینتون است که نیاز به پرورش و رشد دارند و امیدواریم با حمایت های بی‌دریغ مهندس صالحی رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان و ‌همچنین هئیت بدمینتون استان خوزستان به اهداف پیش بینی شده در شهرستان برسیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از شرکت بیش از ۵۰ ورزشکار در بخش بانوان و آقایان در دومین دوره شناسایی و استعدادیابی این هئیت خبر داد و افزود: تلاش ما بر این است تا با توسعه رشته بدمینتون و احیاء این رشته در مسجدسلیمان بازیکنان را برای مسابقات شهرستان و استانی آماده سازیم.
لازم به ذکر است مربیان هئیت بدمینتون در بخش آقایان مسیح نظریان فر، کاوه محمودی و در بخش بانوان فاطمه بهداروند و مریم احمدی می باشد. 

.

.

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*