اخبار ویژه

  • شناسه : 21915
  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
  • 102 بازدید
  • ارسال توسط :
رئیس مرکز بهداشت شهرستان شادگان خبرداد: مبادی ورودی شادگان شدیداً کنترل می شود
رئیس مرکز بهداشت شهرستان شادگان خبرداد: مبادی ورودی شادگان شدیداً کنترل می شود

رئیس مرکز بهداشت شهرستان شادگان خبرداد: مبادی ورودی شادگان شدیداً کنترل می شود

رئیس مرکز بهداشت شهرستان شادگان گفت: مبادی ورودی شادگان به منظور بررسی مسافران به شهر توسط نیروهای مبارزه با بیماریها در دو قسمت ابتدایی شهر شادگان (قبل از میدان ابن سکیت) و دارخوین (منطقه آلبوبالد) تحت کنترل است. دکتر جلیلیان در گفتگو با خبرنگار خبر روز اظهار کرد: در این مبادی پرسنل مرکز بهداشت علاوه […]

رئیس مرکز بهداشت شهرستان شادگان گفت: مبادی ورودی شادگان به منظور بررسی مسافران به شهر توسط نیروهای مبارزه با بیماریها در دو قسمت ابتدایی شهر شادگان (قبل از میدان ابن سکیت) و دارخوین (منطقه آلبوبالد) تحت کنترل است.
دکتر جلیلیان در گفتگو با خبرنگار خبر روز اظهار کرد: در این مبادی پرسنل مرکز بهداشت علاوه بر بررسی دمای بدن مسافران و رانندگان خودروهای ورودی به شهر، به آموزش نکات پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس می پردازند.
وی افزود: رعایت شستشوی منظم دستها، پرهیز از تردد در مناطق پرجمعیت و رعایت قرنطینه خانگی می تواند سبب قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود.
رئیس مرکز بهداشت شادگان درپایان با توصیه خود به مردم شریف شادگان که در سایت salamat.gov.ir با ثبت خوداظهاری در خصوص کرونا ویروس اقدام کرده و یاریگر پرسنل بهداشت و درمان در راه شناسایی و انجام مداخلات بموقع به منظور پیشیگری از گسترش این بیماری باشند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*