اخبار ویژه

  • شناسه : 30806
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
رئیس جدید اداره پست شهرستان بندر ماهشهر معرفی شد
رئیس جدید اداره پست شهرستان بندر ماهشهر معرفی شد

رئیس جدید اداره پست شهرستان بندر ماهشهر معرفی شد

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان بندر ماهشهر : با حضور  معاون مدیرکل پست ، معاون  فرماندار و مسئولین شهرستان  مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره پست بندر ماهشهر برگزار گردید. شریفی معاون  فرماندار بندر ماهشهر در این مراسم اظهار داشت : توجه و ارتقاء سطح کیفی و کارایی نیروی انسانی […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان بندر ماهشهر : با حضور  معاون مدیرکل پست ، معاون  فرماندار و مسئولین شهرستان  مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره پست بندر ماهشهر برگزار گردید.

شریفی معاون  فرماندار بندر ماهشهر در این مراسم اظهار داشت : توجه و ارتقاء سطح کیفی و کارایی نیروی انسانی از اصول پایه هر سازمان بوده که در نهایت موجب رضایتمندی مخاطبین خود را بهمراه خواهد داشت.  واز رییس جدید خواست که به این مهم توجه ویژه داشته باشد.

وی افزود : در مجموعه اداره پست و زیرمجموعه های آن همچون دفاتر  خدمات پستی و پیشخوان دولت استفاده از شیوه های  نوین و تسریع در ارائه خدمات به شهروندان ، مهمترین خواسته ما از این مجموعه میباشد. 

معاون فرماندار بندر ماهشهر در پایان گفت : از زحمات مهندس محسنی در مدت انجام این مسئولیت  تقدیر نموده و برای مهندس ستایش مهر رئیس جدید اداره پست شهرستان آرزوی موفقیت نمود.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*