اخبار ویژه

  • شناسه : 1136
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
  • 414 بازدید
  • ارسال توسط :
رأی گیری مجدد برای پخش زنده مناظره نامزدها، امشب / جزییات نظر مخالفان با آنتن زنده
رأی گیری مجدد برای پخش زنده مناظره نامزدها، امشب / جزییات نظر مخالفان با آنتن زنده

رأی گیری مجدد برای پخش زنده مناظره نامزدها، امشب / جزییات نظر مخالفان با آنتن زنده

عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از نشست شبانه این کمیسیون برای جمع بندی و رأی گیری در مورد پخش زنده مناظرات نامزده‌های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

«احسان قاضی زاده هاشمی» در گفتگو با خبرنگار خبر روز تصریح کرد: با توجه به اینکه نامزدهای نهایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای حضور در مناظره زنده صدا و سیما اعلام آمادگی کردند، امیدواریم در جلسه امشب اعضا به پخش برنامه مذکور رأی مثبت دهند.

وی افزود: بی شک بحث و تبادل نظر نامزدهای انتخاباتی در یک برنامه زنده در چارچوب تقوای سیاسی و اخلاق اجتماعی، می‌تواند بر مشارکت، آگاهی و برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات پیش رو آحاد ملت شریف ایران موثر باشد.

قاضی زاده در خصوص نظر مثبت رییس سازمان صدا و سیما مبنی بر پخش زنده مناظره نامزدهای رقیب در انتخابات گفت: نظر ایشان به قبل از اعلام رسمی کاندیدهای نهایی ریاست جمهوری بر می‌گردد و باید در جلسات آتی در این مورد باز هم به گفتگو بپردازیم.

وی در خصوص استدلال مخالفان اجرای زنده مناظرات روی آنتن تلویزیون خاطر نشان کرد: اینها همه بحثهای درون جلسه بوده و موضوعاتی فنی است و جدای مسایل سیاسی تحلیل می‌گردد.

عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه قاطبه مردم و مسئولین خواهان انتخاباتی پرشور هستند، این بار هم شاهد تحقق این مهم با یاری همه اقشار سیاسی و اجتماعی کشور باشیم.

وی افزود: بنده به شخصه نسبت به پخش زنده مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از رسانه ملی نظری مثبت دارم.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  استاندار خوزستان از مردم برای حضور در انتخابات تشکر کرد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*