اخبار ویژه

  • شناسه : 20827
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار منتخب شهرستان مسجدسلیمان با دکتر قالیباف منتخب اول تهران
دیدار منتخب شهرستان مسجدسلیمان با دکتر قالیباف منتخب اول تهران

دیدار منتخب شهرستان مسجدسلیمان با دکتر قالیباف منتخب اول تهران

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل با منتخب اول مردم تهران در مجلس یازدهم محمد باقر قالیباف دیدار کرد. طرفین در این دیدار در خصوص اهداف، برنامه ها و موضوعات مختلف کشور همچنین مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود به بحث و تبادل نظر پرداختند. گفتنیست که، علیرضا […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، منتخب مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل با منتخب اول مردم تهران در مجلس یازدهم محمد باقر قالیباف دیدار کرد.

طرفین در این دیدار در خصوص اهداف، برنامه ها و موضوعات مختلف کشور همچنین مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنیست که، علیرضا ورناصری با کسب سی و هفت هزار و چهارصد و یازده رای بعنوان نماینده مردم مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا به مجلس یازدهم‌ راه یافت و محمد باقر قالیباف هم با کسب بیش از یک میلیون و دویست و شصت و پنج هزار رای به عنوان نفر اول از حوزه انتخابیه تهران ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور خواهد داشت.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*