اخبار ویژه

  • شناسه : 20255
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
  • 441 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار مسئولین مسجدسلیمان با امام جمعه شهرستان + گزارش تصویری
دیدار مسئولین مسجدسلیمان با امام جمعه شهرستان + گزارش تصویری
به مناسبت دهه فجر؛

دیدار مسئولین مسجدسلیمان با امام جمعه شهرستان + گزارش تصویری

به گزارش خبر روز؛ به مناسبت دهه مبارک فجر به منظور تجدید بیعت با ولایت اعضای شورای اداری و تأمین شهرستان مسجدسلیمان با حجت الاسلام و المسلمین حاج اقای امینی دیدار کردند. در این آیین امام جمعه مسجدسلیمان با بیان اینکه به حول قوه الهی جمهوری اسلامی در باب نظامی، علمی، پزشکی و… به پیشرفت های […]

به گزارش خبر روز؛ به مناسبت دهه مبارک فجر به منظور تجدید بیعت با ولایت اعضای شورای اداری و تأمین شهرستان مسجدسلیمان با حجت الاسلام و المسلمین حاج اقای امینی دیدار کردند.

در این آیین امام جمعه مسجدسلیمان با بیان اینکه به حول قوه الهی جمهوری اسلامی در باب نظامی، علمی، پزشکی و… به پیشرفت های زیادی رسیدیم افزود: این پیشرفت ها از برکات خون شهدا است.

وی با بیان اینکه مردم از مشکلات معیشتی و گرانی و نابسامانی های اقتصادی در مضیقه هستند اظهار داشت: همان طور که از جهات مختلف در کشور خودکفا شدیم. باید تلاش کنیم مشکلات اقتصادی کشور  را با تکیه بر توان داخلی و اقدامات جهادی مدیران انقلابی کاهش دهیم.

حاج اقا امینی خوشخویی و رفتار خوش را از رموز موفقیت یک مدیر اداره دانست و افزود: در شهری زندگی می کنیم که شهر هزار گره است. شهری با مشکلات فراوان. باید توجه داشته باشیم اگر حتی نتوانیم کاری برای همشهریانمان انجام دهیم اما همین که با اخلاق نیکو، برخورد مناسب، کلام نرم با او رفتار شود  و مورد احترام قرار می گیرد احساس تعلق خاطر پیدا می کند.

امام جمعه مسجدسلیمان تاکید کرد: مدیران و کارمندان دستگاه های اجرایی باید خدمتگزار مردم باشند و برای حل مشکلات مردم پای کار باشند.

وی با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف است و حق ویژه که یک فرد سرنوشت خود را تعیین کند خاطرنشان کرد: مردم باید نهایت دقت و صحت برای تصمیم و انتخاب فرد اصلح را بنمایند.

امام جمعه مسجدسلیمان در پایان افزود: شور انتخابات در شهرستان زیاد است و مردم نیز آگاه شده اند و اگر کاندیدی شعار ها و اهداف غیر معقولی را بیان کند مردم به این کاندید اعتماد نمی کنند.

.

.

.

.

.

 

 

 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*