اخبار ویژه

  • شناسه : 5950
  • ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰:۵۲
  • 825 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار مسئولان شهرستان با خانواده شهدا در مسجدسلیمان / گزارش تصویری
دیدار مسئولان شهرستان با خانواده شهدا در مسجدسلیمان / گزارش تصویری

دیدار مسئولان شهرستان با خانواده شهدا در مسجدسلیمان / گزارش تصویری

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهیدان والامقام رجایی و باهنر، مسئولان شهرستان مسجدسلیمان با خانواده های شهیدان کاووس علیدادی و ابراهیم جعفری دیدار کردند.

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، با فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان همیشه جاوید رجایی و باهنر، علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان به همراه معاون فرماندار، علیرضا شیخ رباط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان، جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان، کارکنان بنیاد و فعالین رسانه با خانواده های شهیدان کاووس علیدادی و ابراهیم جعفری دیدارکردند.

در این دیدار فرماندار مسجدسلیمان ضمن دلجویی و ادای  احترام به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اظهار داشت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند و دیدار باخانواده های شهدا باعث مباهات و توفیق بزرگی برای مسئولین محسوب می شود.

گورویی افزود: امروز بهترین راه برای پاسداشت یاد و خاطر شهدا بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، خدمتگزاری صادقانه و بی منت به مردم است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید کمتر از شهادت نیست  افزود: همه ما باید شهدا و ایثارگران را الگویی برای خود قرار دهیم چرا که شهدا چراغ راهی برای ما محسوب می شوند.

علیرضا شیخ رباط ادامه داد: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران  و تکریم این عزیزان که با صبر و گذشت خود درس ایثار و فداکاری به ما دادند باعث افتخار و لذت‌بخش است.

بنا بر همین گزارش در این دیدارها مسئولین شهرستان با حضور در منازل شهید ابراهیم جعفری و شهید کاووس علیدادی دیدار و سرکشی شد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند و در ادامه با اهداء لوح تقدیر و هدیه از آنان تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است، شهید ابراهیم جعفری متولد سال ۱۳۴۲ در تاریخ ۴ تیرماه ۶۷ در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شد. همچنین شهید کاووس علیدادی متولد سال ۱۳۳۸ در تاریخ ۲۱ بهمن سال ۶۱ در منطقه عملیاتی والفجر به شهادت رسید. 

.

.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*