اخبار ویژه

  • شناسه : 3846
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
  • 2127 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان از والدین شهدا و جانبازان در بستر بیماری+تصاویر
دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان از والدین شهدا و جانبازان در بستر بیماری+تصاویر

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان از والدین شهدا و جانبازان در بستر بیماری+تصاویر

به گزارش خبر روز  از مسجدسلیمان ؛ یک شنبه همزمان با ۲۳ ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی و ‌مهمانی خدا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگاران مسجدسلیمان به همراه پرسنل این اداره و معتمدین معین با حضور در بیمارستان و همچنین منزل با تعدادی از والدین شهدا و جانبازان در بستر بیماری دیدار و […]

به گزارش خبر روز  از مسجدسلیمان ؛ یک شنبه همزمان با ۲۳ ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی و ‌مهمانی خدا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگاران مسجدسلیمان به همراه پرسنل این اداره و معتمدین معین با حضور در بیمارستان و همچنین منزل با تعدادی از والدین شهدا و جانبازان در بستر بیماری دیدار و عیادت کردند.

در این دیدارها رئیس بنیاد شهید و ‌امور ایثارگران مسجدسلیمان با اشاره به اینکه والدین شهدا از افتخارات کشور ما محسوب می‌شوند و مظهر ایثار و فداکاری برای ملت ایران هستند، افزود: والدین شهدا نمونه اسوه صبر و استقامت هستند و تکریم و تجلیل از این بزرگواران وظیفه همه ماست.

ویسی شیخ رباط در بخش دیگری از سخنان خود افزود: جانبازان، مدال پرافتخار شجاعت و شهامت را بر سینه خود دارند و امروز عزت و سربلندی و اقتدار ایران اسلامی به برکت مجاهدت و رشادت ایثارگران ( شهدا، جانبازان و آزادگان) عزیز می باشد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان همچنین تاکید کرد باید جوانان با رشادت ها و فداکاری های جانبازان و ایثارگران آشنا شوند و این بزرگواران را الگو قرار دهند‌.

شایان ذکر است در این دیدارها رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان و هئیت همراه از مادر شهید رضا شبانی؛ جانباز سرافراز کوروش میری؛ جانباز ،آزاده و پدر شهید راه علی قنبری و والدین شهید حمید نصیری شهنی عیادت و ضمن طلب سلامتی و عافیت برای این بزرگواران سفارشات لازم جهت رسیدگی به مشکلات درمانی آنان داده شد. 

.

.

.

 

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*