اخبار ویژه

  • شناسه : 10534
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹
  • 1493 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهید  و امور ایثارگران مسجدسلیمان از خانواده معظم شهدا و جانبازان+ گزارش تصویری
دیدار رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهید  و امور ایثارگران مسجدسلیمان از خانواده معظم شهدا و جانبازان+ گزارش تصویری

دیدار رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان از خانواده معظم شهدا و جانبازان+ گزارش تصویری

به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت مقام و منزلت شهید و شهادت جانمراد داوودی رئیس اداره اموزش و پرورش مسجدسلیمان ، علیرضا ویسی شیخ رباط رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان خانم حافظی مدیر تلاشگر مدرسه شاهد و تعدادی از پرسنل و کارکنان اداره بنیاد شهید و اموزش و پرورش و اصحاب رسانه […]

به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت مقام و منزلت شهید و شهادت جانمراد داوودی رئیس اداره اموزش و پرورش مسجدسلیمان ، علیرضا ویسی شیخ رباط رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان خانم حافظی مدیر تلاشگر مدرسه شاهد و تعدادی از پرسنل و کارکنان اداره بنیاد شهید و اموزش و پرورش و اصحاب رسانه با خانواده های شهیدان خورشیدی و جانبازان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس نورالله صالحی و سیاوش علیجانی دیدار و گفتگو کردند . 

به گزارش خبر روز، این دیدارها هم زمان با روز  ۲۲ اسفند  روز بزرگداشت شهید و شهادت و با هدف تکریم و تقدیر از خانواده های  بزرگوار شهدا و ایثارگر برگزارشد.

در این دیدار جانمراد داوودی رئیس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان خانواده شهدا و ایثارگر را سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه دانست و خدمت به آن‌ها را توفیق بزرگ الهی برشمرد و آرزوی طول عمر با عزت برای خانواده های این عزیزان کرد.

در بخشی از این دیدارها علیرضا ویسی شیخ رباط رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان اظهار کرد: خانواده های شهدا، جانبازان پرچمدار و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و تجلیل از خانواده های این عزیزان یک وظیفه همگانی است.

 وی افزود: یاد و خاطر شهدا همیشه باید در اذهان زنده باشد چرا که ما مدیون رشادتهای این عزیزان هستیم.

لازم به ذکر است عبدالمحمد خورشیدی پدر شهیدان خورشیدی می باشد که ۸ تن از خانواده ایشان در حملات هوایی رژیم بعثی عراق به شهادت رسیدند. سید نورالله صالحی جانباز و آزاده ی سرافراز در تاریخ ۱۳۶۷/۰۴/۰۴ به اسارت دشمن بعثی در آمد. این آزاده گرانقدر در تاریخ ۱۳۶۹/۰۶/۰۲ به وطن بازگشت. جانباز و آزاده سرافراز سیاوش علیجانی در منطقه فکه در تاریخ ۱۳۶۷/۰۴/۲۱ به اسارت دشمن بعصی در آمد. این آزاده ی گرانقدر در تاریخ ۱۳۶۹/۰۶/۰۶ به آغوش وطن و خانواده اش بازگشت. 

در پایان دیدار با اهدای لوح و هدایایی از این خانواده های گرانقدر تقدیر به عمل آوردند.

تصاویر: امیر حیدری

.

.

.

.

 

.

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*