اخبار ویژه

  • شناسه : 16200
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
  • 242 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندر ماهشهر با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندر ماهشهر با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندر ماهشهر با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

به گزارش  خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر، در جلسه با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر ماهشهر در فضائی صمیمی و دوستانه و با هدف ایجاد تعامل سازنده و همکاری های بیشتر و با محوریت پیگیری مسائل و مشکلات مرتبط و رفع دغدغه های موجود در محل سازمان منطقه ویژه برگزار شد. […]

به گزارش  خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر، در جلسه با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر ماهشهر در فضائی صمیمی و دوستانه و با هدف ایجاد تعامل سازنده و همکاری های بیشتر و با محوریت پیگیری مسائل و مشکلات مرتبط و رفع دغدغه های موجود در محل سازمان منطقه ویژه برگزار شد.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در این دیدار ضمن اشاره به نقش پررنگ و مهم شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان منتخب مردم در پیگیری مطالباتشان، از حضور شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر ماهشهر در سازمان ابراز خرسندی و از خدمات و تلاش های مدیریت شهری در انجام اقدامات عمرانی، خدماتی و زیباسازی تشکر کرد.
در این جلسه همچنین دو طرف در خصوص ساز و کارهای توسعه همکاری ها بر پایه ظرفیت های قانونی و توانمندی های موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در ادامه: سید امید شهیدی نیا، با تأکید بر این که شهرستان بندر ماهشهر با دارا بودن ظرفیت های بالای گردشگری و توریستی می تواند به عنوان یکی از ظرفیت های بزرگ شهری در سطح منطقه و استان مطرح شود، افزود: ایجاد و توسعه مجتمع های تجاری و بازارهای مرزی، به عنوان یکی از کاربری های شهری در کنار توسعه اقتصادی برای ایجاد فرصت های شغلی و توسعه کسب و کار مؤثر و حائز اهمیت می باشد

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*