اخبار ویژه

  • شناسه : 24732
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :
دو تصویر خاص در توئیتر آقای معاون اول
دو تصویر خاص در توئیتر آقای معاون اول

دو تصویر خاص در توئیتر آقای معاون اول

به گزارش خبر روز، اسحاق جهانگیری به مناسبت روز معلم در صفحه اینستاگرامش با هشتگ های روز معلم و کرونا نوشت: «‏روز معلم بر همه معلمان، ‌استادان و مربیان عزیز مبارک باد. تعلیم و تربیت، منزل اول در راه رشد و توسعه و غلبه بر همه ضعف هاست و معلم بزرگترین راهبر و راهنما.»  او […]

به گزارش خبر روز، اسحاق جهانگیری به مناسبت روز معلم در صفحه اینستاگرامش با هشتگ های روز معلم و کرونا نوشت: «‏روز معلم بر همه معلمان، ‌استادان و مربیان عزیز مبارک باد. تعلیم و تربیت، منزل اول در راه رشد و توسعه و غلبه بر همه ضعف هاست و معلم بزرگترین راهبر و راهنما.» 

او در ادامه نوشت: «امروز هم که جامعه باید به سلامت از رویارویی با ‎کرونا بگذرد،نه تنها تاب آوری بلکه راهگشایی نظام آموزش و پرورش و آموزش عالی در شمار مهمترین مسئولیت های ملی است. باز هم این معلمان و استادان و دانش آموزان و دانشجویانند که پرچم آموختن و یادگیری را در همین وضعیت برافراشته داشته اند.»

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت