اخبار ویژه

  • شناسه : 14672
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
  • 210 بازدید
  • ارسال توسط :
دوره های آموزشی پرسنل قراردادی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد
دوره های آموزشی پرسنل قراردادی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد

دوره های آموزشی پرسنل قراردادی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد

امیر حیدری – خبر روز / ۲ دوره آموزشی جهت افزایش سطح دانسته های علمی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این دوره ها در راستای برنامه های افزایش سطح دانسته های علمی مدیریت منابع انسانی در سطح […]

امیر حیدریخبر روز / ۲ دوره آموزشی جهت افزایش سطح دانسته های علمی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این دوره ها در راستای برنامه های افزایش سطح دانسته های علمی مدیریت منابع انسانی در سطح و رده ی پرسنل قراردادی در مدت زمان ۳ روز برگزار شد .
اصول و قواعد استاندارد مکاتبات اداری ” آموزش آیین نگارش نامه و مکاتبات اداری ” و شیوه ها و روش های
” طرح تکریم ارباب رجوع ” مواردی بودند که توسط یکی از مدرسین دانشگاهی جهت شرکت کنندگان بیان و تشریح گردید .
بر اساس این گزارش ، با توجه تأکید مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب مبنی بر برگزاری حداقل ۲ دوره آموزشی در سال جهت پرسنل قراردادی ، با برنامه ریزی و هماهنگی های بعمل آمده این دوره ها بعنوان شاخص تعیین که با استقبال شایسته پرسنل نیز مواجه گردید .
لازم به توضیح است در دوره تکریم ارباب رجوع ، مدرس مربوطه تعاریف جامعی از ارباب رجوع ، کارمند و تکریم را برای شرکت کنندگان بیان داشت و اصول و شیوه های مختلف تکریم ارباب رجوع و راه های برخورد شایسته با ارباب رجوع و حقوق هر دو طرف نسبت به یکدیگر را بیان و تشریح نمود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*