اخبار ویژه

  • شناسه : 14672
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
  • 107 بازدید
  • ارسال توسط :
دوره های آموزشی پرسنل قراردادی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد
دوره های آموزشی پرسنل قراردادی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد

دوره های آموزشی پرسنل قراردادی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد

امیر حیدری – خبر روز / ۲ دوره آموزشی جهت افزایش سطح دانسته های علمی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این دوره ها در راستای برنامه های افزایش سطح دانسته های علمی مدیریت منابع انسانی در سطح […]

امیر حیدریخبر روز / ۲ دوره آموزشی جهت افزایش سطح دانسته های علمی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این دوره ها در راستای برنامه های افزایش سطح دانسته های علمی مدیریت منابع انسانی در سطح و رده ی پرسنل قراردادی در مدت زمان ۳ روز برگزار شد .
اصول و قواعد استاندارد مکاتبات اداری ” آموزش آیین نگارش نامه و مکاتبات اداری ” و شیوه ها و روش های
” طرح تکریم ارباب رجوع ” مواردی بودند که توسط یکی از مدرسین دانشگاهی جهت شرکت کنندگان بیان و تشریح گردید .
بر اساس این گزارش ، با توجه تأکید مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب مبنی بر برگزاری حداقل ۲ دوره آموزشی در سال جهت پرسنل قراردادی ، با برنامه ریزی و هماهنگی های بعمل آمده این دوره ها بعنوان شاخص تعیین که با استقبال شایسته پرسنل نیز مواجه گردید .
لازم به توضیح است در دوره تکریم ارباب رجوع ، مدرس مربوطه تعاریف جامعی از ارباب رجوع ، کارمند و تکریم را برای شرکت کنندگان بیان داشت و اصول و شیوه های مختلف تکریم ارباب رجوع و راه های برخورد شایسته با ارباب رجوع و حقوق هر دو طرف نسبت به یکدیگر را بیان و تشریح نمود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  «اورکت احمدی نژادی» از کجا مُد شد؟

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*