اخبار ویژه

  • شناسه : 107
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۳:۱۴
  • 614 بازدید
  • ارسال توسط :
دلایل مدافع استقلالی برای اعتراض به جشن قهرمانی پرسپولیس + عکس
دلایل مدافع استقلالی برای اعتراض به جشن قهرمانی پرسپولیس + عکس

دلایل مدافع استقلالی برای اعتراض به جشن قهرمانی پرسپولیس + عکس

حنیف عمران‌زاده دلایلش را درباره اعتراضش به زودتر برگزار شدن مراسم اهدای جام قهرمانی به پرسپولیس عنوان کرد.

به گزارش “خبر روز؛ حنیف عمران‌زاده مدافع صبای قم دیروز در پستی اعتراضی در خصوص زودتر برگزار شدن مراسم اهدای جام قهرمانی به پرسپولیس نوشته بود: «اینُ دیگه ندیده بودیم آخرشه فوتبال ماست کارى نمیشه کرد چلسیم زودتر قهرمان میشه تو لیگ انگلیس قراره کپى بردارى کنه از لیگ ما جام زودتر بده مگه خونه خالست همه چىُ مسخره گرفتین جمع کنین این مسخره بازىُ»

این پست حنیف با واکنش شدید طرفداران پرسپولیس رو به رو شد به طوری که عمران‌زاده امروز مجبور شد درباره پستش در اینستاگرام توضیح دهد. او مدعی شد که دلیل اعتراضش، اهمیت آخرین بازی فصل پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان برای صبای قم است. عمران‌زاده در این خصوص نوشت: «هدف من از پست قبلیم اعتراض به تیم پرسپولیس نبود دوستایه پرسپولیسى زیاد دارم. واسم عزیزن با این همه توهین حالا به حرف مربی تیم ملی درباره طرفداران ٢ تیم محبوب پایتخت میرسم که چه قشرى از این جامعه هستن ، اعتراض من این بود شرایط تیم صبا به گونه ای هست که بازیهای این چند هفته تا پایان لیگ حکم مرگ و زندگی برای ما دارد و اگر جام را بخواهند زودتر از موعد به تیم قهرمان اهدا کنن امکان اینکه بازیکنان تیم قهرمان بى انگیزه باشن چون دیگر شوق جام گرفتن در درونشون نیست چون جامُ هفته قبل کرفتن که این امر ضربه بزرگی به تیم هایی که در خطر سقوط هستند وارد میکند که اصلاً عادلانه نیست ، و درخواست من و هم تیمی هام اینه که اصول و ضوابط برای همه تیم ها یکسان باشد تا ما هم بدون استرس و نگرانی این چند هفته باقی مانده را بازی کنیم و انشاالله بتوانیم تیم صبا را در لیگ برتر نگه داریم»

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  جزئیات توافق پرسپولیس با ریزه‌اسپور/ گرشاسبی: حالا رسیدیم به خاکریز فیفا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*