اخبار ویژه

  • شناسه : 23333
  • ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :
دلار در اولین روز ماه رمضان چقدر قیمت خورد؟
دلار در اولین روز ماه رمضان چقدر قیمت خورد؟

دلار در اولین روز ماه رمضان چقدر قیمت خورد؟

به گزارش خبر روز، امروز هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰تومان فروخته می شود که در قیاس با هفته گذشته تغییر چندانی را تجربه نکرده است. نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانکی نیز برابر با ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان است. بر اساس این گزارش قیمت دلار در بازار […]

به گزارش خبر روز، امروز هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰تومان فروخته می شود که در قیاس با هفته گذشته تغییر چندانی را تجربه نکرده است. نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانکی نیز برابر با ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان است. بر اساس این گزارش قیمت دلار در بازار آزاد نیز در سقف کانال ۱۵ هزار تومان و کف کانال ۱۶ هزار تومان در نوسان است.

در حال حاضر سد مقاوتی دلار در صرافی های بانکی ۱۵ هزار و ۷۰۰ و کف مقاومتی ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است. نرخ خرید یورو نیز از صرافی‌های بانکی برابر با ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان گزارش شد. در عین حال هر یورو توسط صرافی های بانکی به قیمت ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می شود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.