اخبار ویژه

  • شناسه : 18151
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
  • 211 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری ۴۱۲ متخلف شکار و صید در خوزستان
دستگیری ۴۱۲ متخلف شکار و صید در خوزستان
در شش ماهه اول سال؛

دستگیری ۴۱۲ متخلف شکار و صید در خوزستان

به گزارش خبر روز، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: تعداد کل تخلفات در این مدت در حوزه یگان ۲۲۷ مورد بوده که نسبت به سال گذشته نزدیک به ۲۰ درصد کاهش داشته است. محمد جواد اشرفی افزود: در این مدت ۴۷ قبضه اسلحه کشف شده که از این تعداد ۷ قبضه غیرمجاز و تعداد ۴۲۹ […]

به گزارش خبر روز، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: تعداد کل تخلفات در این مدت در حوزه یگان ۲۲۷ مورد بوده که نسبت به سال گذشته نزدیک به ۲۰ درصد کاهش داشته است.
محمد جواد اشرفی افزود: در این مدت ۴۷ قبضه اسلحه کشف شده که از این تعداد ۷ قبضه غیرمجاز و تعداد ۴۲۹ مورد ادوات و وسایل شکار و صید نیز از متخلفین نیز کشف و ضبط گردید.
وی ادامه داد: در این مدت ۴۵۳ مورد آتش‌سوزی توسط نیرو‌های یگان استان در سطح استان مهار شده است و در این مدت همچنین ۳ مورد زندگی پستانداران و ۴۰ مورد زندگی پرندگان توسط این نیرو‌ها انجام شده که حیوانات و پرندگان در در زیستگاه اصلی خود در سطح استان رهاسازی شدند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: در این مدت صید غیرمجاز ماهی با ۵۶۰۳ قطعه و پرندگان ۴۱۲ قطعه و پستانداران ۱۱ قطعه به ترتیب بیشترین و کمترین نوع تخلف زیست محیطی در سطح استان است و در همین زمینه ۲۱۹ پرونده تشکیل که ۱۱ پرونده مختومه و ۲۰۸ پرونده نیز در جریان است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*