اخبار ویژه

  • شناسه : 15799
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  • 195 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری ۲ سارق حرفه ای سیم برق و تجهیزات مخابراتی در شادگان
دستگیری ۲ سارق حرفه ای سیم برق و تجهیزات مخابراتی در شادگان
فرمانده انتظامی شادگان خبر داد:

دستگیری ۲ سارق حرفه ای سیم برق و تجهیزات مخابراتی در شادگان

 سرهنگ میر رضایی در گفتگو با خبرنگار خبر روز در شادگان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در نقاط مختلف شهرستان شادگان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس قرار گرفت . این مقام انتظامی در ادامه افزود: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات فنی و […]

 سرهنگ میر رضایی در گفتگو با خبرنگار خبر روز در شادگان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در نقاط مختلف شهرستان شادگان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس قرار گرفت .

این مقام انتظامی در ادامه افزود: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات فنی و تخصصی ۲ سارق حرفه ای سیم برق و تجهیزات مخابراتی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شادگان در پایان افزود: با دستور مقام قضائی محل انبار توسط ماموران این یگان پلمپ و متهمان جهت سیر و بررسی پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*