اخبار ویژه

  • شناسه : 33063
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  • 136 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری عاملین حمله به محیط بانان لرستانی
دستگیری عاملین حمله به محیط بانان لرستانی
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان خبرداد:

دستگیری عاملین حمله به محیط بانان لرستانی

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری متخلفین زیست محیطی و عاملین حمله به محیط بانان لرستانی خبر داد.

به گزارش خبر روز ازلرستان؛ مهرداد فتحی بیرانوند اظهار کرد: با دستور ویژه دادستان محترم خرم آباد و همکاری نیروهای امنیتی و انتظامی و حضور محیطبانان استان، متخلفین زیست محیطی و عاملین حمله به محیط بانان در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد دستگیر شدند.

وی افزود: در روز شنبه مورخ ۱۱/۵/۹۹ مأموران یگان منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد در پی دریافت گزارشی مبنی بر حضور شکارچیان غیرمجاز در منطقه، با کمین و رد زنی برای دستگیری متخلفان وارد عمل شدند که متاسفانه علیرغم هشدارهای محیط بانان، متخلفین با شلیک اسلحه اقدام به درگیری با مامورین نمودند و باعث مصدومیت این محیط بانان شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: با عنایت به حساسیت و اهمیت موضوع و مطالبه مردمی جهت برخورد جدی و قاطع با متخلفین زیست محیطی و عاملین حمله به محیط بانان زحمتکش و جان برکف، با همکاری دستگاههای ذیربط و اخذ دستورات لازم از مقامات قضایی در یک عملیات ضربتی پس از بازرسی منزل، چند تن از این مجرمین دستگیر شدند.

مهرداد فتحی بیرانوند یادآورشد: اقدامات لازم در خصوص دستگیری سایر مجرمین انجام شده و به زودی تمام این افراد دستگیر و جهت برخورد قانونی به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*