اخبار ویژه

  • شناسه : 16483
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
  • 1814 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری شکارچی سابقه دار غیرمجاز در منطقه تمبی شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر
دستگیری شکارچی سابقه دار غیرمجاز در منطقه تمبی شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر

دستگیری شکارچی سابقه دار غیرمجاز در منطقه تمبی شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان؛ در پی گزارش افراد محلی مبنی بر مشاهده شکارچی غیر مجاز در منطقه تمبی، محیط بانان چالاک و همیشه آماده سازمان حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان به منطقه مذکور مراجعت کرده و با خودرو سواری متخلف مواجه شدند. با توجه به سابقه متخلف، سریعا نیرو یگان حفاظت محیط زیست وارد […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان؛ در پی گزارش افراد محلی مبنی بر مشاهده شکارچی غیر مجاز در منطقه تمبی، محیط بانان چالاک و همیشه آماده سازمان حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان به منطقه مذکور مراجعت کرده و با خودرو سواری متخلف مواجه شدند.

با توجه به سابقه متخلف، سریعا نیرو یگان حفاظت محیط زیست وارد عمل شدند و با خودرو سازمانی و با پوشش کامل پس از تعقیب و گریز، خودرو متخلف را متوقف کردند.
از این شکارچی یک قبضه اسلحه شکاری، دوربین شکاری و پروژکتور کشف و ضبط شد. شکارچی دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، مقابله با شکار و صید غیرمجاز گونه‌های جانوری از مهمترین ماموریت‌های محیط بانان در سطح شهرستان است.

.

 

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  بهترین اپلیکیشن های پیام رسان جایگزین برای تلگرام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*