اخبار ویژه

  • شناسه : 16277
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
  • 531 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری شرور سابقه دار توسط پلیس “مسجدسلیمان”
دستگیری شرور سابقه دار توسط پلیس “مسجدسلیمان”

دستگیری شرور سابقه دار توسط پلیس “مسجدسلیمان”

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری شرور سابقه دار و عامل ایجاد رعب و وحشت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ “علی حسینی” در بیان جرئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با اقدامات تخصصی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، طی یک عملیات […]

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری شرور سابقه دار و عامل ایجاد رعب و وحشت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “علی حسینی” در بیان جرئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با اقدامات تخصصی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه پلیسی یک شرور سابقه دار و تحت تعقیب را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی افزود: این فرد شرور دارای سوابق متعدد کیفری از جمله تیراندازی، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز، توهین و تهدید مسئولان درفضای مجازی و ایجاد رعب و وحشت بین مردم را در کارنامه سیاه خود دارد.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح شکاری و ۶ عدد فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسیمان در پایان با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد، تاکید کرد: پلیس هرگز در برابر شرارت و گردنکشی کوتاه نخواهد آمد و با قاطعیت با آنان برخورد خواهد کرد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*