اخبار ویژه

  • شناسه : 14653
  • ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
  • 198 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه در مسجدسلیمان
دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه در مسجدسلیمان

دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه در مسجدسلیمان

خبر روز – امیر حیدری / فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه با ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در برخی مناطق این شهرستان موضوع […]

خبر روزامیر حیدری / فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه با ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در برخی مناطق این شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی یک سارق حرفه ای را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ حسینی ادامه داد: متهم در تحقیقات بعمل آمده به ۱۳ فقره سرقت منزل و مغازه در مسجدسلیمان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد، گفت:برقراری نظم و امنیت مطلوب، جلب رضایتمندی شهروندان و تحقق احساس امنیت، همواره سر لوحه کار پلیس است و در این راستا نیروی انتظامی از هیج تلاشی دریغ نخواهد کرد.
شیوه و شگرد جدید کلاهبرداری تلفنی‼️

.

.

شهروندان محترم هوشیار باشید…
 افراد کلاهبردار و فرصت طلب با عناوین مختلف با افرادی که در سایت‌های تبلیغاتی اجناس خود را برای فروش می‌گذارند تماس تلفنی برقرار و با ترفند‌های مختلف آن‌ها را به پای عابر بانک کشانده و حساب آن‌ها را خالی می‌کنند.

 این کلاهبرداران از اشخاص با عناوین مختلف از قبیل: رادیوجوان، شرکت مخابرات و تلفن همراه و اخیرا با افرادی که در سایت‌های تبلیغاتی مثل سایت دیوار آگهی تبلیغ فروش جنس یا اجناسی را می‌دهند به صورت تلفنی تماس و خود را مدیر یک شرکت یا هتل معروف معرفی و تقاضای کالا به مقدار زیاد می نمایند.

 فروشنده تقاضای شماره حساب برای واریز ثمن معامله را به صورت حواله می‌نماید و بعد از گذشت مدتی مجدا با فروشنده تماس گرفته و اعلام می‌دارد که وجه به حساب شما واریز شده و جهت تأیید حواله می‌بایست به نزدیکترین عابر بانک مراجعه کنید.

افراد فرصت طلب با این ترفند اشخاص را ترغیب و وادار به حرکت به سمت خود پرداز بانک‌ها نموده و با صحبت‌های فراوان و اغفال، ذهن آنان را منحرف و موفق به انتقال وجه از حساب اشخاص به حساب مورد نظر خود می نمایند.

فرماندهی انتظامی شهرستان مسجد سلیمان_معاونت اجتماعی

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  واکنش ستادکل نیروهای مسلح به "اظهارات مضحک" نیکی هیلی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*