اخبار ویژه

  • شناسه : 14653
  • ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
  • 427 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه در مسجدسلیمان
دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه در مسجدسلیمان

دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه در مسجدسلیمان

خبر روز – امیر حیدری / فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه با ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در برخی مناطق این شهرستان موضوع […]

خبر روزامیر حیدری / فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه با ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در برخی مناطق این شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی یک سارق حرفه ای را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ حسینی ادامه داد: متهم در تحقیقات بعمل آمده به ۱۳ فقره سرقت منزل و مغازه در مسجدسلیمان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد، گفت:برقراری نظم و امنیت مطلوب، جلب رضایتمندی شهروندان و تحقق احساس امنیت، همواره سر لوحه کار پلیس است و در این راستا نیروی انتظامی از هیج تلاشی دریغ نخواهد کرد.
شیوه و شگرد جدید کلاهبرداری تلفنی‼️

.

.

شهروندان محترم هوشیار باشید…
 افراد کلاهبردار و فرصت طلب با عناوین مختلف با افرادی که در سایت‌های تبلیغاتی اجناس خود را برای فروش می‌گذارند تماس تلفنی برقرار و با ترفند‌های مختلف آن‌ها را به پای عابر بانک کشانده و حساب آن‌ها را خالی می‌کنند.

 این کلاهبرداران از اشخاص با عناوین مختلف از قبیل: رادیوجوان، شرکت مخابرات و تلفن همراه و اخیرا با افرادی که در سایت‌های تبلیغاتی مثل سایت دیوار آگهی تبلیغ فروش جنس یا اجناسی را می‌دهند به صورت تلفنی تماس و خود را مدیر یک شرکت یا هتل معروف معرفی و تقاضای کالا به مقدار زیاد می نمایند.

 فروشنده تقاضای شماره حساب برای واریز ثمن معامله را به صورت حواله می‌نماید و بعد از گذشت مدتی مجدا با فروشنده تماس گرفته و اعلام می‌دارد که وجه به حساب شما واریز شده و جهت تأیید حواله می‌بایست به نزدیکترین عابر بانک مراجعه کنید.

افراد فرصت طلب با این ترفند اشخاص را ترغیب و وادار به حرکت به سمت خود پرداز بانک‌ها نموده و با صحبت‌های فراوان و اغفال، ذهن آنان را منحرف و موفق به انتقال وجه از حساب اشخاص به حساب مورد نظر خود می نمایند.

فرماندهی انتظامی شهرستان مسجد سلیمان_معاونت اجتماعی

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*