اخبار ویژه

  • شناسه : 31622
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
  • 95 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری سارقان مسلح ‌خرمشهر در کمتر از ۲۴ ساعت / متهمان با ‌پوشش لباس نظامی سرقت می‌کردند
دستگیری سارقان مسلح ‌خرمشهر در کمتر از ۲۴ ساعت / متهمان با ‌پوشش لباس نظامی سرقت می‌کردند

دستگیری سارقان مسلح ‌خرمشهر در کمتر از ۲۴ ساعت / متهمان با ‌پوشش لباس نظامی سرقت می‌کردند

فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری ۲ سارق مسلح منزل در کمتر از ۲۴ ساعت در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد. به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ‌همت علی ترکارانی‌ در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل با پوشش لباس نظامی و […]

فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری ۲ سارق مسلح منزل در کمتر از ۲۴ ساعت در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ‌همت علی ترکارانی‌ در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل با پوشش لباس نظامی و به تبع آن انتشار کلیپ مربوطه در فضای مجازی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام کار اطلاعاتی در کمتر از ۲۴ ساعت، ۲ سارق را در این رابطه شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی، صبح امروز طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ ترکارانی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ دست لباس نظامی ناجا، بسیج و اداره برق، یک قبضه سلاح کلت کمری صوتی، اسپری، شوکر، دستبند، ست کمری پلیسی، اوراق شناسایی مربوط به ناجا و بسیج کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های پلیس به ۳ فقره سرقت با سلاح قلابی تحت عنوان پلیس، بسیج و اداره برق اعتراف کردند، بیان داشت: مال باختگان در مواجهه حضوری با سارقان به صراحت آنان را شناسایی و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان در مشارکت اجتماعی و برقراری امنیت، از عموم شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک را از طریق فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*