اخبار ویژه

  • شناسه : 14723
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  • 234 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری دو نفر از سوداگران مرگ در مسجد سلیمان
دستگیری دو نفر از سوداگران مرگ در مسجد سلیمان

دستگیری دو نفر از سوداگران مرگ در مسجد سلیمان

سرهنگ کارآگاه علی حسینی” گفت : مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در راستای پاکسازی نقاط آلوده اقدام به شناسایی عاملین فروش مواد مخدر خصوصا عمده فروشان نمودند.

خبر روز فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان از اجرای دستگیری عاملین فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبر روز، “سرهنگ کارآگاه علی حسینی” در تشریح این خبر گفت : مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان درراستای پاکسازی نقاط الوده اقدام به شناسایی عاملین فروش مواد مخدر خصوصا عمده فروشان نمودند.
این مقام انتظامی در ادامه گفت :مامورین پس از اقدامات اولیه و رصد اطلاعاتی خود موفق به شناسایی دو نفر از عمده فروشان سوداگر مرگ شدند و یا اخذ مجوز قضایی و در دو عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری آنان و کشف یک کیلو و شصت و هفت گرم انواع مواد مخدر گردیدند.
این مقام مسئول ادامه داد:متهمین به محض دستگیری به مقر انتظامی دلالت و با تشکیل پرونده قضایی به مراجع قضایی اعزام گردیدند.
فرمانده انتظامی شهرستان مسجد سلیمان در پایان خاطر نشان ساخت :شایسته است شهروندان گرامی از دوستیابی فرزندان خود مطلع بوده و مراودات و رفت و آمد آنها را رصد کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک و کسب خبر خرید و فروش مواد مخدر سریعا با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*