اخبار ویژه

  • شناسه : 34472
  • ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۶:۲۳
  • 108 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : فرشیدفرجی
  • منبع : پلیس
دستگیری سارقان موتورسیکلت در “رامهرمز”
دستگیری سارقان موتورسیکلت در “رامهرمز”

دستگیری سارقان موتورسیکلت در “رامهرمز”

فرمانده انتظامی رامهرمز از دستگیری ۲ سارق حرفه ای موتورسیکلت و کشف ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگارخبر روز، سرهنگ “نجم الدین سهرابی ” گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در نقاط مختلف شهرستان رامهرمز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. وی ادامه […]

فرمانده انتظامی رامهرمز از دستگیری ۲ سارق حرفه ای موتورسیکلت و کشف ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگارخبر روز، سرهنگ “نجم الدین سهرابی ” گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در نقاط مختلف شهرستان رامهرمز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ این شهرستان پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی ۲ سارق حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ سهرابی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۵ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند، افزود: کلیه موتورسیکلت های سرقتی از آنها کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رامهرمز به شهروندان توصیه کرد: موتورسیکلت خود را به قفل فرمان و سوئیچ مخفی و سایر لوازم بازدارنده مجهز کنند و حتی الامکان وسیله نقلیه خود را در پارکینگ پارک و رسید دریافت کنید.

طراحی وبسایت

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*