اخبار ویژه

  • شناسه : 16511
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
  • 200 بازدید
  • ارسال توسط :
دستورات جدی نماینده عالی دولت در آبادان
دستورات جدی نماینده عالی دولت در آبادان

دستورات جدی نماینده عالی دولت در آبادان

به گزارش خبرنگار خبر روز از آبادان دکتر موسوی فرماندار ویژه آبادان در جمع مدیران کل در آبادان اظهار داشت: جای تعجب است چرا تاکنون وضعیت این مناطق تعیین تکلیف نشده است و مردم خدمات لازم را نگیرند. وی افزود: موضوع مناطق فوق سریعا مشخص شود. دلیلی ندارد به این بهانه خدمات به مردم داده […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از آبادان دکتر موسوی فرماندار ویژه آبادان در جمع مدیران کل در آبادان اظهار داشت: جای تعجب است چرا تاکنون وضعیت این مناطق تعیین تکلیف نشده است و مردم خدمات لازم را نگیرند.

وی افزود: موضوع مناطق فوق سریعا مشخص شود. دلیلی ندارد به این بهانه خدمات به مردم داده نشود مردم چه تقصیری دارند. ماموریت اعضای جلسه در پیگیری سریع و حل مشکلات مناطق محدوده سریعا مشخص و خدمات لازم داده . وضع گاز، آب و برق در رمیله روشن شود.

موسوی درپایان گفت: ماموریت کارگروه به ریاست معاون عمرانی فرماندار در پیگیری ارائه خدمات به مناطق کمیسیون ماده ٩٩ سریعا وظایفش را در این مناطق انجام دهد تا تعیین تکلیف نهایی جلسات به صورت جدی تشکیل شود. 

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*