اخبار ویژه

  • شناسه : 16140
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
  • 481 بازدید
  • ارسال توسط :
دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان سارق سابقه دار اماکن خصوصی
دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان سارق سابقه دار اماکن خصوصی

دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان سارق سابقه دار اماکن خصوصی

به گزارش خبر روز؛ سرهنگ کارآگاه علی حسینی در بیان جزئیات این خبر تصریح نمود: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرستان مسجدسلیمان موضوع با ابلاغ تدابیر خاص پلیسی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت  حسینی افزود : ماموران کلانتری ۱۱ مسجدسلیمان با انجام تحقیقات اطلاعاتی و گشت زنی نامحسوس […]

به گزارش خبر روز؛ سرهنگ کارآگاه علی حسینی در بیان جزئیات این خبر تصریح نمود: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرستان مسجدسلیمان موضوع با ابلاغ تدابیر خاص پلیسی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت 
حسینی افزود : ماموران کلانتری ۱۱ مسجدسلیمان با انجام تحقیقات اطلاعاتی و گشت زنی نامحسوس در زمینه نامحسوس فرد سارق سابقه دار را  حین ارتکاب  سرقت شناسایی و دستگیر نمودند .
کارآگاه حسینی با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به پنج فقره سرقت در مسجدسلیمان اعتراف نمود، افزود :متهم با اعتراف به بزه انتسابی ضمن تشکیل پرونده به مرجع  قضائی  معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در پایان خاطر نشان کرد تمام تلاش کارکنان پلیس مسجدسلیمان در جهت ناامن نمودن شرایط برای سارقان و بزهکاران است و از شهروندان محترم خواست هشدارهای انتظامی در بحث لزوم اقدامات پیشگیرانه از سرقت منازل را جدی بگیرند  تا سارقان در ارتکاب بزه ناکام بمانند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*