اخبار ویژه

 • شناسه : 20466
 • ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
 • 206 بازدید
 • ارسال توسط :
دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان سارقان احشام و منازل
دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان سارقان احشام و منازل

دستبند پلیس مسجدسلیمان بر دستان سارقان احشام و منازل

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سارقان منزل و احشام به ۱۹ فقره سرقت در مسجدسلیمان اعتراف کردند سرهنگ “علی حسینی” فرمانده انتظامی مسجدسلیمان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: درپی وقوع چند فقره سرقت منزل و احشام در منطقه “گل گیر” مسجدسلیمان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار […]

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سارقان منزل و احشام به ۱۹ فقره سرقت در مسجدسلیمان اعتراف کردند

سرهنگ “علی حسینی” فرمانده انتظامی مسجدسلیمان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: درپی وقوع چند فقره سرقت منزل و احشام در منطقه “گل گیر” مسجدسلیمان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی هر ۲ سارق مزبور را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان در ابتدا با اعتراف به یک فقره سرقت و جلب رضایت مالباخته سعی بر فرار از قانون را داشتند، افزود: با هوشیاری پلیس نقشه سارقان برملا شده و در تحقیقات ماموران انتظامی به ۱۸ فقره سرقت معترف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در پایان اظهار داشت: متهمان پس از بازسازی صحنه سرقت با تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شدند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

۳ دیدگاه

 1. محمدحسین پور

  واقعا جای تشکر وسپاسگزاریست از سرکارخانم طاهری بخاطر ارسال خبرهای دقیق وبه وقت

 2. رضا ورناصری

  جای تشکر از نیروی انتظامی داره ک با تلاشهای شبانه روزی امنیت رو واسه ما فراهم کردنه

 3. سلام ضمن تشکر از سرهنگ حسینی
  امیدوارم مراجع قضایی اشد مجازات را برای این سارقان درنظر بگیرند وقانون اسلام وقران را رعایت نمایند تا درس عبرت باشد برای دیگران

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*