اخبار ویژه

  • شناسه : 8276
  • ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • 206 بازدید
  • ارسال توسط :
سارقان به عنف مسافرنما در مسجدسلیمان در دام قانون افتادند
سارقان به عنف مسافرنما در مسجدسلیمان در دام قانون افتادند

سارقان به عنف مسافرنما در مسجدسلیمان در دام قانون افتادند

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان گفت: ۲ سارق به عنف تحت پوشش مسافر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار خبر روز؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی حسینی،فرمانده انتظامی مسجدسلیمان بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود یک دستگاه خودروی مشکوک در یکی از مناطق این شهرستان، بلافاصله عوامل انتظامی در صحنه حاضر شدند و شخصی را که تعداد زیادی آثار ضرب و جرح با چاقو بر بدن وی مشهود بود رویت کردند که بلافاصله وی به بیمارستان منتقل نمودند.

وی تصریح کرد: فرد مصدوم اعلام کرد که ۲ سارق تحت پوشش مسافر سوار خودروی وی شده و پس از هدایت به مسیر خلوت بوسیله چاقو و قمه پس از درگیری و زخمی کردن، اقدام به سرقت وجوه نقد و تلفن های همراهم شدند، با توجه به اهمیت موضوع با دستورات و هدایت عملیاتی، این امر به صورت ویژه دردستور کار ماموران انتظامی و پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ حسینی اذعان داشت: ماموران پلیس با بررسی دقیق صحنه جرم و انجام اقدامات تخصصی ۲سارق حرفه ای و سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی قضائی در ۲ عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در ادامه افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، مبلغ ۳۰۰ و ۶۹ هزار تومان وجه نقد و ۲ دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.

این مقام انتطامی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شده اند، اظهار کرد: پلیس مسجدسلیمان با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه قاطعانه و قانونی برخورد می کند.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  فوری/ آخرین خبر از وضعیت مجروحین تصادف صبح امروز در محور مسجدسلیمان- اندیکا/ 31 نفر کشته و مصدوم شدند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*